Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért utálják annyira Az...

Miért utálják annyira Az Olimposz hősei sorozatban a római félvéreket?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 21:24
 1/9 anonim válasza:
Sajna kérdésedre csak az általam megszerzett tudás szerint válaszolok (még ha a könyvsorozatot imádom is, de most akarom megvenni ezt a című könyvet mert még nem olvastam ezt az egy Percy jacksonhoz könyvet) Azért mert ha jól tudom a Rómaiak mítoszai ugyanazok mint a görögöké csak átnevezték az isteneket szóval rondán kifejezve belopták a Görög mitológiát. gondolom ezért.
2017. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cuvu4324 ***** válasza:
Azért utálják őket mert nagyon sok volt csak ők ete nem emlékeznek. Emellett ellopták a görögök isteneit. DE nem utálják egymást mivel végül rájönnek, hogy mennyi közös vonásuk van.
2017. szept. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Technikailag a görögök annyira nem utálják a rómaiakat mint a rómaiak a görögöket.

Szerintem azért mert el lopták a görögök minden dolgát.

2017. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a rajongók miért utálják őket? Akivel csak beszéltem senki sem szereti a rómaiakat.
2017. szept. 25. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem mert a görög istenek népszerűbbek. Szerintem ha megkérdenénk bárkit is előbb tudnának felsorolni görög isteneket mint a rómaiakat.
2017. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én az egész sorozatot utálom. Nekem erőltetett volt, elrontotta azt, amit az eredetiben úgy szerettem.
2017. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre.
2017. szept. 26. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az. Ha a sorozatot utálom, hogy szerethetném az új karaktereket, akik elcseszték az egészet? Nekem ez az indoklásom.
2017. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előbb nem ezt írtad.
2017. szept. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!