Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimit hány éves...

Szent Johanna Gimit hány éves korig ajánlanátok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, mindenfélét szeretek olvasni klasszikusoktól kezdve a "trendregényeken" (Harry Potter, Éhezők Viadala stb) át az igényesebben megírt limonádékig. Nekem anno a SZJG kimaradt az életemből, és most elgondolkodtam, hogy esetleg bepótolnám az elmaradást, de bizonytalan vagyok, hogy ennyi idősen tetszene-e.

2017. okt. 2. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én körülbelül kilencedikes koromban kezdtem el olvasni.Nekem a nyelvezete annyira nem tetszett,mert hétköznapi, átlagos. Viszont pont emiatt könnyű volt és gördülékeny az olvasása, valamint akkor témábavágó.

Volt ismerősöm aki 23-4 évesen olvasta, neki tetszett. Ízlések és pofonok. Szerintem nyugodtan vágj bele, max leteszed.

20L

2017. okt. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

kortalan szerintem .

ifjúsági regény de én 24 évesen kedztem el és fejeztem be a 8 könyvet. Lehet nem fog tetszeni mert kicsit fiatalos a nyelvezete, ez egyénfüggő is.

2017. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
meg hát kicsit idilli , dehát ifjúsági regény. Próbáld ki
2017. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Bármilyen korig lehet valaki igénytelen. Ez gyakorlatilag a filléres nyálregények tinilibás változata, csak sokkal drágább, mert tinilányoknak bármit el lehet adi és nem árérzékenyek.
2017. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki szerint fiatalos, másoknak igénytelen.

Te döntsd el neked melyik, ha meg tetszik tossz a többiekre! :D

2017. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
én fiúként olvastam és tetszett.. bírom az iylen s**ggfejeket akik szerint sz*r de egy oldalt nem olvastak belőle
2017. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 éves korig. Én 13 évesen olvastam, akkor tetszett, így visszagondolva viszont már elég fárasztó könyv.
2017. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem 12-16 éveseknek
2017. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kortalan. Anya, meg a munkatársa is felnőttként olvasta, és ugyanúgy tetszett nekik, mint nekem gyerekként.
2017. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fú, nekem egy 16 éves rokon kiscsaj ajánlotta, miután ő elolvasta, és majdnem 25 évesen nekem is nagyon tetszett :D
2019. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!