Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol szoktatok venni idegen...

Hol szoktatok venni idegen nyelvű (angol) könyveket?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig a Libriben szoktam megrendelni, azonban az általam kinézett könyv pont nem elérhető. Néhány hete adtam le igénylést, de még mindig nem kaptam róla semmilyen visszajelzést. Máshonnan nem nagyon szoktam vásárolni, de körülnéztem és nem jártam sikerrel. Tulajdonképpen mindegy, hogy milyen oldalról rendelném, csak legyen megbízható és ne kelljen egy kisebb vagyont fizetnem a könyvért plusz a szállításért. Tudnátok nekem linkelni oldalakat? Esetleg, ha létezik ilyen facebookos csoport, ahol használt könyveket árulnak, akkor nekem az is megfelel. Még én is körül fogok nézni, de gondoltam azért itt is megkérdezem, hátha tudtok segíteni.

Egyébként Stephen King It című könyvét szeretném megvenni, amiről azt gondoltam, hogy a film miatt most elég népszerű lett és könnyen rátalálok, de úgy néz ki, hogy nem.


2017. okt. 5. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Az egyik legjobb választás a bookdepository. Sokkal jobban jársz vele, minthogy itthon keresgélj és drágán vedd meg a könyveket. (Bookdepositoryn ingyenes a renedelés, ártól és mennyiségtől függetlenül)

2017. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. okt. 6. 01:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, "rendelést" írtam szállítás helyett. Szóval a szállítás díjtalan :)
2017. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már több éve a prospero.hu-ról rendelem a könyveket eredeti nyelven (angol, német, stb.). Csak pozitív tapasztalatom van velük. Mindent megtalálok náluk, amit szeretnék, rögtön látom, mennyi idő alatt tudják behozni Magyarországra, és kb. mennyi lesz. A kb. azt jelenti, hogy ha két forintot nő/csökken a dollár/font abban a két hétben, amíg érkezik, annyival módosul. Nincs külön beszállítási díj (csak házhozszállításnál), akkor van egy megadott felár, ha sürgősen itt szeretnéd, hogy legyen (mondjuk egy héten belül).

Kérheted házhoz is, vagy bemehetsz érte a Nyugati pu-hoz, ha írtak... :)

2017. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Márciuska ***** válasza:
A prospero tényleg nagyon jó, én már évek óta törzsvevő vagyok. Nemcsak angol, de más idegen nyelvű könyvet is beszereznek, sőt antikvár könyveket is.
2017. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!