Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti ha egy könyves boltban/köny...

Ti ha egy könyves boltban/könyvtárban járnátok, és ezt olvasnátok a könyv hátulján, érdekelne-e titeket a könyv?

Figyelt kérdés

"A költözés sok bonyodalommal jár, ez nincs másképp a Wright család életében sem. Amikor a 16 éves Evelyn a padláson pakol, véletlen rátalál az évekkel ezelőtt öngyilkosságot elkövető nővére naplóira. Egyre többet tud meg az öngyilkosságot megelőző történésekről, melyeknek igyekszik maga is utána járni, ám senki sem akarja felbolygatni a múltat.


Evelyn nem adja fel, de minél több minden derül ki, annál nehezebben viseli el. Válaszokat szeretne, és kezdi elhanyagolni tanulmányait, barátait és családját.


Mindent megtesz azért, hogy megérthesse a 12 évvel ezelőtti tragédia okait, de ebben nem kap segítséget, emiatt egyedül érzi magát, így egyre jobban átérzi nővére akkori helyzetét."



2017. okt. 7. 19:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Alapvetően a sztori érdekelne.

Amit javítanék: az első tagmondatot átfogalmaznám, mert ezzel a bonyoldalmas dologgal nekem tök olyan érzésem van, mintha vmi limonádé kis vicces könyv lenne, az meg 1) engem nem érdekel, 2) a sztori sem ilyen.

A két utolsó bekezdést hanyagolnám, mert tényleg elspoilerezi a könyv felét kb., és helyette írnék vmit, aminek az a lényege, hogy nem tudja, hogy tudja ezeket az új információkat feldolgozni. Vagy akár kérdés formában, hogy "Fel tudja dolgozni?".

2017. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ illetve üzenetet! Írogatom, ha van időm illetve ötletem. Remélem nem fogom abbahagyni, és kitartok a történet mellett :D


Igyekszem megfogadni a fent említett tanácsokat, szívesen fogadok még kritikát :)

2017. nov. 10. 19:53
 23/24 anonim válasza:
Engem nem érdekelne.
2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A téma jó, nem sablonos. Viszont ha már tartalmat írsz, akkor ne írj bele mindent. A végére inkább csak kérdéseket tegyél fel. Pl: "Vajon sikerül Evelynnek kiderítenie a tragédia okát?"

Vagy valami ilyesmi. Sok sikert! :)

2018. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!