Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lassan kifogyok a könyvekből...

Lassan kifogyok a könyvekből és nem tudom mit vegyek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok és nem bírom ki 3 napnál tovább könyv nélkül. Ilyesmi stílusú könyveket keresek:Percy Jackson, Kane krónikák, 39 kulcs.

2017. okt. 15. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Harry Potter megvolt már? Én 20 évesen is nagyon élveztem. :)
2017. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. okt. 15. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Darrren Shan: Rémségek cirkusza ( ez egy sorozat), Louis Sachar: Stanley, a szerencse fia. - Ezek tipikusan ifjúsági könyvek. De ajánlom még P.G. Woodhouse bármelyik könyvét, ha szereted az angol humort. Habkönnyű és szórakoztató :)
2017. okt. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szüleid engedik, hogy feljebb lépj komolyságban, akkor Salvatore bármelyik könyve, warcraft könyvek, sárkánydárda krónikák, gyűrűk ura, bár ez elég nehéz olvasmány...

Galaxis útikalauz stopposoknak...

2017. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jonathan Stroudtól a Bartimaeus trilógia :) Sok szeretettel ajánlom :)
2017. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Am nem tudom volt e már kötelező neked, de az egri csillagokat is tudom ajánlani, én 30+ voltam, mikor elolvastam, és kellemeset csalódtam, esküszöm, az a magyar gyűrűk ura...
2017. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!