Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vaják az utolsó kívánság,...

Vaják az utolsó kívánság, pénz kérdése?

Figyelt kérdés

Üdv


elkezdtem én is olvasni Ríviai Geralt történetet, most értem a pénz kérdése végéhez és a végét ..nem igazán értem .. mi Pavetta, ki ő ?


Mi a mondanivaló az egész történetnek ?


Illetve még annyi ha netán (mert egyre valószínűbb) a végéhez érek..és folytatom tovább a 2. kötettel .. lesz említés ebben a kötetben lévő szereplőkről ?


(pl. Renfri, Nivellen stb.. mert sok névvel találkoztam ..találkozni fogok szerintem és lehet össze írom ki kicsoda hogy kristálytisztán emlékezzek rájuk..)


válaszokat köszönöm !



#könyv #Witcher #Vaják #witcher utolsó kívánság
2017. okt. 17. 11:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha kiolvasod a másodikat megérted:-)

Nem fogom lelőni ha nem muszáj

2017. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A játéktrilógiát végig játszottad?

Ha nem akkor lehet nehezen fog összeállni a kép. Nekem második olvasásra sokkal élvezetesebbek voltak a könyvek mert akkor állt össze a kép.

2017. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 3-at végigjátszottam az elsővel is játszottam de kb a feléig vittem de lehet addig sem .. a 2 teljesen kimaradt ..
2017. okt. 23. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első két novelláskötetben vannak olyan történetek, amik kiemelkedően fontosak a sorozat egészét tekintve. Az ahol Pavettát, Renfrit és Calanthét mutatják be, épp ilyen. Sőt, az a legfontosabb. Igen, rengeteg név szerepel a könyvekben, és néha nekem is megfordult a fejemben, hogy ki kellene írnom őket. :D De azért nem olyan nehéz követni őket.


Visszatérve Pavettáékhoz: nem nagy spoiler, főleg, ha már játszottál a Witcher 3-mal, hogy ő Ciri édesanyja. És jó, ha megjegyzed ezt a történetet, mert később még erősen utalnak rá, hozzátesz a regényekhez, ezért is fura, ha valaki kihagyná az első két kötetet, mert ezek is kellenek a megértéshez.


Én amúgy a teljes sorozat elolvasása után végigvittem a Witchert, és most arra várok, hogy új gépet vehessek, és játszhassak a 2 és 3. résszel is. De bevallom, az első rész nem adta vissza a könyvek hangulatát. Voltak kellemes momentumai, de be kell vallanom, hogy egy kicsikét azért csalódtam benne. De nem bántam meg, hogy játszottam vele. Mondjuk én még viszonylag kezdő játékos vagyok, a Dragon Age 1 és 2. részével tudtam eddig csak játszani, meg a Kingdoms of Amalur: Reckoninggal. Mindet egy gamer barátnőm ajánlotta, de míg előbbieket szerettem, az utóbbi unalmas volt, monoton. A Witchert meg magamtól találtam. :D

2018. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!