Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani 19 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fantazy témájú könyveket (J. L. Armentrout-Obszidián, Lissa Price-A ​testbérlők, Marie Lu-Legenda) a romantikus (nem a tipikus csöpögős féle, hanem amiben van történés, pl:Jay Crownover-Rule, Jamie McGuire-Gyönyörű ​sorscsapás, Tahereh Mafi-Ne érints) féle könyveket és ezekhez hasonlókat keresek. Nem kizáró ok az sem, ha nem tipikusan lány könyvek, de legyen izgalmas cselekménye, nem gond ha van benne egy kis erotika és szerethető főszereplő(k) (Mark Lawrence-Tövisek ​Hercege). Ha valakinek esetleg van ötlete nagyon megköszönném a segítséget! :D


Ui: A vámpíros történetekért nem vagyok oda.



2017. okt. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Naomi Novik: Rengeteg

Gail Carson Levine: Elátkozott ​Ella

Neil Gaiman: Csillagpor

2017. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Cynthia Hand: Angyalsors (ez egy trilógia első része)
2017. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rachel Hawkins: Hex hall sorozat + Szörnysuli. Imádni fogod.
2017. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! (két főszereplő szemszögéből íródott)
2017. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Én is 19 éves vagyok, azok alapján amiket leírtál én ezeket ajánlanám neked:

Samantha Shannon: Csontszüret

Leigh Bardugo: Shadow and Bone – Árnyék és csont

Sarah J. Maas: A Court of Thorns and Roses – Tüskék és rózsák udvara

Kresley Cole: Poison Princess – Méreghercegnő

2017. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Leiner Laura könyveket tudom ajánlani, nagyon izgalmas viszonylag hosszú, de egy hónap alatt ki lehet olvasni, a bexi sorozat, az fiúsabb is.

Viszont a szent johanna gimi is irtó jó, én most olvasom és egyszerűen falom, igaz én nagy rajongója vagyok az írónőnek de ez nem lényeg.

Szóval a bexi sorozat egy 6 részes könyvsorozat, aminek a főszereplője Beki, avagy Budai Rebeka, tinisztár.Képbe jön A fiú, Nagy Márk, aki a megtestesült tökéletesség. Helyes, okos, vicces, meg helyes...(ő is ismert lesz, neki a rajongói a márkerek, vagyis én)

Nagy Márk és Beki szerelméről szól, de nem egy nyálas csöpögös könyvben, hanem egy vicces, igazságon alapuló tini iönyvben.

2020. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!