Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy szerettessem meg nagammal...

Hogy szerettessem meg nagammal az ovasást? Olyan érzésem van ha el akarok olvasni egy könyvet, mintha szoronganék, meg kényszert érzek, mintha kényszerből kellene, pedig engem érdekel. Jó kis fantasy, de mindig rámjön ez.27f

Figyelt kérdés
Nem tudom ez miért alakulhatott ki, de mindig ez volt :(
2017. okt. 20. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:
pedig bennem van a vágy és szeretném is átélni, eleinte élvezem is aztán rámjön.
2017. okt. 20. 21:57
 2/3 RoseTyler ***** válasza:
Olvass ekönyvet a gépen vagy telefonon, és akkor nincs meg a klasszikus olvasás élménye. De amúgy kezdd el olvasni, amit akarsz, és ha tényleg érdekel a történet, akkor pár oldal után úgy belemerülsz, hogy már nem is fog feltűnni, hogy épp olvasol.
2017. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hangoskönyvek? Én nagyon szeretek sétálás, utazás, mosogatás, vásárlás közben hangoskönyveket hallgatni. Kellemes, megnyugtató, kikapcsol.


Egyébként nem baj, ha sosem szereted meg az igazi olvasást, én se szeretek annyira olvasni, nagyon be kell jönnie egy könyvnek, hogy le se tegyem. Egyedül eddig az Alkonyat sorozatot olvastam el (többször, mint fel merném vállalni) még tizenévesen, meg a Harry Pottert most majd' húszéves koromban. :)

2017. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!