Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16 évesen ciki Tea Stilton/gye...

16 évesen ciki Tea Stilton/gyerekesebb könyveket olvasni?

Figyelt kérdés

Régen nem szerettem olvasni, mára megváltozott. Mivel nem szerettem így nem kértem anno könyveket, néha-néha elolvastam egy Tea Stiltonosat.


A karácsonyi listámat tegnap leadtam apámnak és "ezek mindenképp kellenek" kategóriások alá odaírtam amiknek még örülnék és szívesen elolvasnék, nagyrészt Tea Stilton könyvek, egy Alkonyat Újhold és egy Idődetektívek 7. része amivel évek óta szemezek.


Gondoltam, bepótolnám azt amit régebben kihagytam, mert még mindig érdekelnek. Ettől független nem csak ilyeneket hanem komolyabbakat is olvasok. Örök kedvencem Jamie McGuire-től a Gyönyörű sorozat, aminek a maradék 3 részét kértem "mindenképp" kategóriásan.



2017. okt. 21. 13:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, még ha ez lenne a legcikibb dolog, akkor is elolvasnám, csak pár éve amikor olvastam egyet és még nem "nőttem ki" azt a korszakot évszámilag úgymond, valaki beszólt nekem, és, hogy akkor most 16 évesen felmerült a kérdés.
2017. okt. 21. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Mi a kérdé?
2017. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ja a cikit kihagytam...


Na nézzük, ha az, akkor abbahagyod ls nem olvasol ilyet több?

2017. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Tea Stilton-os könyvek azok az egeres izémizék? xdd Húgomnak megvannak és már nem kell neki, épp meg akarunk tőle szabadulni. Meg van: A legrágább kincs, 1. A Sárkány Kódja, 2. A Lángoló Hegy, 3. A Titkos Város, 4. Rejtély Páriszban. Ha Budapesten laksz akkor mi ezeket odaadjuk neked.
2017. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok, hogy a kérdésedre is válaszoljak szerintem nem ciki, ha jól érzed magad ettől akkor csináld. Szerintem az a ciki inkább aki nem olvas semmit.
2017. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ciki, amit te magad annak tartasz.
2017. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

22 éves vagyok, és ma reggel Teszvesz várost néztem. Soha nem felejtem el azt a gyerekkori mesekönyvemet, amim volt. Nem mondom, hogy olyan hű de nagyon lekötött, de végül is szívesen néztem. Később Regal Academy-t néztem a Nickelodeonon, az kifejezetten elszórakoztatott, szeretem a főszereplőhöz hasonló aktív leányzókat :D És a rózsaszín hajú csajszi is elég dögös.


Most pedig kifejezetten gyerekeknek szóló animéket fogok böngészni, jelenleg a Little Witch Academia-t nézem. Amellett pedig a Steins;Gate-t, ami egy elég komoly mű :D Az SG foglalkoztatja, leköti az agyamat, a gondolataimat, míg a LWA pont, hogy kikapcsolja.


Én szeretek gyerekeknek készült meséket nézni, vagy olvasni, műfajtól függően vannak kifejezetten izgalmasak, és szórakoztatóak. Ha bármikor eszedbe jutna, hogy ez a dolog ciki, akkor gondolj arra, hogy a mesekönyveket, és a gyerekeknek szóló rajzfilmeket FELNŐTT emberek írják, rajzolják, és szinkronizálják! ;)

2017. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!