Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani könyvet?

Tudtok ajánlani könyvet?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni könyveket olvasni de nem tudom hogy melyikbe lenne érdemesebb belle kezdeni valami akcio kaland sci-fi komédia fantasy vagy valami hasonloba gondolkodom de nem tudom hogy melyiket is kéne szoval tudnátok ajánlani könyveket?

2017. okt. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fantasy akkor Vaják sorozat, ha sci-fi akkor a Katedrálist tudom ajánlani (Harrison Fawcett), annak csak az első részét olvastam, de eléggé bejött.
2017. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utána néztem a Katedrálisnak és ez nagyon hosszu talán majd ha már el olvastam egy pár rövidebet elö veszem.
2017. okt. 23. 23:58
 3/5 anonim válasza:

Én a Pierce Brown Vörös ​Lázadás trilógiát vagy Jack Campbell

Rendíthetetlent ajánlanám sci-fi témában. Könnyű olvasmányok és nagyon szórakoztatóak. :)

2017. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A marsi -kegyetlen jó, rég röhögtem ennyit könyvön


Számomra teljesen meglepő volt, hogy mennyire jó, kellemes meglepetés volt:

E.T. -Aa földönkívüli kalandjai a Földön

E.T. -A zöld bolyó könyve (Totyizselé a legkirályabb haver!)

2017. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Galaxis útikalauz stopposoknak- én imádtam. Néha (sőt, gyakran) hangosan felröhögtem rajta. A műfaja amúgy sci-fi.
2017. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!