Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket milyen témájú könyvek...

H@jn@lk@ kérdése:

Titeket milyen témájú könyvek érdekelnek? Milyen kömyveket olvastok/olvasnátok a legszívesebben? Miről szólna?

Figyelt kérdés
Főleg a 14-25 éves korosztály érdeklődési köre érdekelne, de másokét is szívesen fogadom. Ha kérhetném a nemeteket és a korotokat is írjátok légyszi.
2017. okt. 30. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kizárólag szórakoztató irodalmat olvasok. Preferált műfajok: fantasy, horror, sci-fi, illetve ezek keveréke, de egyébként bármilyen témájú/műfajú könyvet szívesen elolvasok, ha érdekes a története.

19/F

2017. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sci-fit olvasok, mind klasszikusokat, mind mai, népszerűbb könyveket. Utóbbiak többnyire disztópikus vagy poszt-apokaliptikus témájúak. Egyébként vevő vagyok bármire, ami nem agyatlan akció vagy romantika, hanem intelligensen kezeli az adott műfaj eszközeit. Úgy gondolom, ha egy író mindenképpen bele akar tenni valami cselekményrészletet a könyvébe, akkor találjon is rá valami jó okot.

18/L

2017. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Történelmi témájú könyvek

15/l

2017. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

14/L

A krimi, thriller könyveket szeretem a legjobban 3:).

Sztm nagyon érdekesek..Amit utoljára olvastam az a Lány a vonaton volt, és nagyon tetszett kivéve a legvége. A misztikus filmeket/ könyveket gyűlölöm mert semmi valóság alapjuk sincs szerintem.

2018. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!