Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megtörténhet az...

Szerintetek megtörténhet az hogy egy történet ténylegesen akkora hatással van az olvasójára hogy megváltoztassa az életét, világ nézetét?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy lehet, de akár egyetlen egy mondat is egy jó könyvben... 25 évesen egy érettségi nélküli gyári munkás voltam 2006, mindig arról álmodoztam, bárcsak tanultam volna, akkor ezt csinálnám, meg azt... + mindig álmodoztam, milyen lesz, ha egyszer nyerek a lottón, vagy ha egyszer a bármi miatt rámszakad egy pármilliárd...

És akkor Dumbledore:

Rossz úton jár, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni...

Ez a mondat akkpra hatással volt rám, hogy 2 hét múlva már Londonban mosogattam, 1.5 év múlva pedig már az Adrián óceánjárón baristáskodtam... ma pedig már önmagamat teljesen átképezve üzemeltetem a kávézómat Bp-n + fa "műremekeket" készítek, kapcsolataim pedig értékesítik azt nemszegény embereknek.

A Dumbledore idézet pedig az alkaromra van tetoválva.

2017. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ráébresztheti az embert valami olyasmire,amit a szíve mélyén már tudott csak eltemette/figyelmen kívül hagyta.Leírva látni, valaki másnak a szájából, bátorságot adhat.
2017. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!