Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi-s játékok?

Szent Johanna Gimi-s játékok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok neken olyan "bulijátékokat" mondani, ami a Szent Johanna Gimi című könyvsorozatban megjelent? Például a Valentin-napi buliban a lakat+kulcs megkeresése...

2017. nov. 18. 11:55
 1/2 xDominkax válasza:
Vannak fönt a neten játékok, ha arra gondoltál. Meg sok kvíz is van, pl.: te melyik szereplő vagy?. Meg stb..
2018. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xDominkax válasza:

Sőt találtam egy oldalt, ahol ezeket találtam még: 1."A fél sulim eljött szurkolni. De a közönségben nem igazán látok más diákot. Mi az, a flancos Johannában nem érted el a várt népszerűséget, vagy mégis mi magyarázza, hogy senki nem kíváncsi rád?"

2. "Nem vagyok a haverod, nem vagyok az, akivel elütheted az időt, amíg megérkezik a "váltás"!"

3. "Valakivel csendkirályt játszol, itt hagyott, és nem tudtál utánaszólni, mert akkor veszítenél?"

4. "Mondd, alapozó ment a füledbe? Tűnés innen! Senki nem kíváncsi rád! Na, indíts!"

1. "Arra gondoltam, hogy csinálok egy kis burritót, hogy tanulás közben tudjatok mit enni. Nem is említetted, hogy spanyol..."

2. "A frászt hozta rám. Hazakísértem, és megcsókolt!"



Ez egy kis,,ki mondta ? " játék.

2018. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!