Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb Stalker könyv?

Melyik a legjobb Stalker könyv?

Figyelt kérdés
A videójátékkal nem játszottam, de már olvastam az Assasin Creed könyveket (Az utcsó 3 valami borzalom, meg sem vettem) Olvastam egy Metrot és azok tetszettek. Nem vagyok nagy videójátékos de ezeket szerete! Ja meg a Battelfieldet is olvastam. Akkor a Halálos zónát/ Piknik az árokpartont/ Katasztrófa súlytotta területet vegyem? Az utolsó tűnik a legjobbnak borítóról de nem tudok dönteni.

2017. nov. 21. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg (mivel még nem olvastam) :

Vaszilij Orehov: Katasztrófa ​sújtotta terület - amit érdemes leginkább elolvasni, és a 2. része a

Vaszilij Orehov: Tűzvonal - idén fog megjelenni


A Piknik az árokparton viszont az alapkönyv. Az első.

2017. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szerintem az alapkoncepciót simán megértem az első pár oldalból és nem akarom, hogy kifulladjon a lendületem. :D Az a baj, hogy volt már olyan, hogy elkezdtem olvasni egy sorozatot és nem bírtam mert annyira untam. Viszon osztálytársam mondta, hogy a 2. kötet sokkal jobb, viszont abba már nem volt erőm belekezdeni. Pont ezért kérdezem, hogy megéri a Katasztrófát olvasni vagy kezdjem az elején és nem bánom meg?
2017. nov. 21. 19:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen és melyik filmet kéne megnéznem, hogy értsem a Katasztrófát? Esetleg ez spoiler az előző részekre nézve?
2017. nov. 21. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Piknik az árokpartont én is ajánlom.


Egyébként a Metro sorozatnak van sok mellékága is más íroktól azokat is érdemes meglesni, nagyon jól sikerült sok közülük.

Az egyik legjobb talán A fény felé trilógia.

2017. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azóta megrendeltem mind2 őt.
2017. nov. 24. 07:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 6 Stalker könyv jelent meg Magyarországon, én 2-t olvastam. A "Piknik az árokparton"-nal érdemes kezdeni mindenképpen, azt a könyvet két tapasztalt Sci-Fi író alkotta.

A másik könyv amit olvastam az "Agyar" volt. Jezsi Tumanovszky-tól. Az a könyv a játék megjelenése előtt íródott, egy pályázatra. A könyv amúgy szórakoztató, visszaadja a Zóna hangulatát és eléggé akciódús, mondjuk én már annyira nem nevezném Sci-Finek...


A másik négyet még nem olvastam, azok két különböző író két-két egymással összefüggő könyvei.

2017. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Agyar kötetet ajánlom
2018. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvettük, az elsőt végigszenvedtem, mellé még a Katasztrófa súlytotta területet. Na azt már nem voltam képes elkezdeni.
2018. máj. 28. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes az is legalábbis én élveztem!

Érdekes látni hogy hogyan viszonyulnak a nyugatiak a zónához

2018. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!