Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem könyveket...

Tudnátok nekem könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kifogytam az ötletekből így nagyon szívesen venném a segítségeiteket. Nagy fantasy rajongó vagyok ezt tudni kell rólam, de írhattok más témájú könyveket is, nyitott vagyok mindenre . :)) Előre is köszi a segítséget

2017. nov. 26. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

mennyi idős vagy? :)


én teljesen más témában ajánlanék, ha érdekel

2017. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha szereted a magyar utalásokkal teli fantazy-kat (sárkányok, tündérek, de nem a nyálas felhozatalban) akkor Kleinheincz Csilla, Ólomerdő vagy tőle szintén a Város két fül között (ez egy artista lány, aki álmában találkozik asszem a testvérével, aki halott és át akarja venni a teste felett az uralmat). Ez még pdf-ben is fent van a neten, az Ólomerdőnek meg úgy 2 éve jött ki a második része.
2017. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi ajánlásokat :)) 15 éves vagyok amúgy
2017. nov. 26. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Rendes fantasy, vagy ilyen Cassandra Clare-Sarah J. Maas tinilányos cuccok?
2017. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendes fantasy:DD :)
2017. nov. 26. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Percy Jackson sorozat + a folytatása az "Olimposz hősei", csak az utcsó része még nincs le fordítva :P
2017. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha rendes, akkor pl. Sebastien De Castell nagyon jó. Anthony Ryan Draconis Memoria sorozata is, meg Joe Abercrombie, fiatalabbaknak szólnak Darren Shan könyvei, de azok is jók. Lev Grossman varázslós sorozata kicsit... másmilyen hangulatú, de én szeretem.
2017. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Lois Lowry Az emlékek őre sorozatát teljes szívemből tudom neked ajánlani. Továbbá J. L. Armentrout Luxen sorozatával is nehéz bakot lőni. :) Jó olvasást!

2017. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
♡ köszönöm mimdenkinek
2017. nov. 27. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Brandon Mull- Titokfölde
2017. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!