Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. K. Rowling miért nem...

J. K. Rowling miért nem könyvbe írta meg a Legendás állatok és megfigyelésüket?

Figyelt kérdés
És ne gyertek azzal, hogy megírta az NEM EGY REGÉNY. Dokumentáció vagy ilyesmi. Nem fér a fejembe, hogy egy interjúztató se kérdezi meg tőle, hogy egy nő aki egész életébe írónak készült miért hagy fel egyszer csak vele és átáll a filmekre. Megmondom mi zavar ebben EZ a filmes Harry Potter univerzumot erősíti azt veszi alapnak EZ nem azoknak készült, akik olvasták a könyvet. Nem úgy müködnek a varázslatok a világ. És az egyik kedvenc írom, aki megírta életem egyik legjobb könyvet nem tiszteli az alapanyagot. Jobban szereti a filmes Harry Pottert, mint a könyvit? Több pénzt akar szerezni a könyv írás szükségtelen nyűgével? Vagy csak fél, ha már eljutott a csúcsra, akkor innen csak lejjebb vezet az út? CSAK MIÉRT?!!

2017. dec. 1. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Sose akarta regényben megírni ezt, ennél is valószínűleg csak a kiadó erőltette a dolgot, hogy már igenis, ha nem is regény, de adja ki.
2017. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

egyfelől ő is azt akar mint mindenki = több pénzt

szerintem különösebben az se érdekelné ha a könyvekkel teljesen ellentmondásos dolgokat raknának a filmbe (pl. felbukkannak Piton szülei akik Grindelwald hívei, míg tudjuk hogy Piton apja mugli volt)

a könyvet meg neki kellene megírnia, szerintem nem is ő írta a forgatókönyvet, csak konzultáltak vele és odaírták rá a nevét

2017. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem úgy volt hogy tett afféle fogadalmat az utolsó könyv és a Bogar bard meséi után hogy több könyvet nem ír a Harry Potter univerzumban?
2017. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!