Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Testvérekről szóló könyvek?

Testvérekről szóló könyvek?

Figyelt kérdés

Szóval olyan kéne amiben

vagy 2 fiú tesó van vagy egy bátty és egy hug. Ha lehet akkor ők legyenek a fő téma de ez se muszály mert nem nagyon találok ilyet. Ja és ne legyen benne szerelmi szál de ilyen se lehet sok mert én még nem találtam(pedig eléggé elvetemülten kerestem), szóval ha minden kötél szakad akk ezek is jöhetnek.

Illangók-ról vélemyén?



2017. dec. 2. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Jodi Picoult: A nővérem húga

"Amerika ​keleti partvidékén egy tipikus kertvárosi házban él egy tipikusnak korántsem mondható háromgyermekes család.

A legidősebb testvér, Jesse már a „sötét oldalon” jár, a középső lány súlyos leukémiás, akinek életben maradásáért a két szülő ádáz küzdelmet vív; a húg, Anna pedig – a tudomány jóvoltából – eleve azért született, hogy genetikailag megfelelő donor legyen nővére számára. Amikor a beteg Kate körül forgó családi élet ellen lázadó tizenhárom éves Anna beperli szüleit, hogy önrendelkezési jogot nyerjen a saját teste fölött, minden megbolydul." - fülszöveg

2017. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2017. dec. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!