Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti nem sajnáljátok Renit az...

Ti nem sajnáljátok Renit az SzJG-ben, hogy a 18. születésnapját is "elrontják"?

Figyelt kérdés
Én baromira.

2017. dec. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
De legalább emlékezetes marad neki, meg az olvasónak. :)
2017. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Miért rontották volna el? Eleve amióta jár Cortezzel mindig kapott szülinapi bulit,és ajándékokat meg tortát,akkor se sajnáltam volna ha elfelejtik a szülinapját,mert 1 önző,hisztis csaj aki mindent megkap amit csak akar..és mi az,hogy IS?
2018. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg igazad van. De úgy értettem, hogy azért rontják el, mert Arnold és Cortez már megint fesztiválozik, meg kirugatják olvaskókörről stb. Az "is" pedig az, hogy azért többször is volt olyan, hogy teljesen hazavágják a napjait amikor pl. szülinapja van, jókedvű, verseny, sikerült jól beszárítani a haját XD... Szóval erre értettem. De ettől függetlenül meg tudlak érteni, előző válaszoló!!!
2018. márc. 21. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Semmi tragikus nem történt. És még mindig 2 rettenetesen helyes fiú veszekszik rajta, inkább legyen érte hálás:)
2019. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!