Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A pokoli szerkezetek könyvsoro...

A pokoli szerkezetek könyvsorozatot akkor is el lehet olvasni, ha A végzet ereklyéinek csak az első két részét olvastam?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a Pokoli szerkezetek, de A végzet ereklyéi nem tetszett, csak két részt sikerült belőle elolvasni. :D Ezzel a tudással is nekifoghatok a Pokoli szerkezeteknek?

2017. dec. 16. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszáz évvel a Végzet ereklyéi előtt játszódik. A Pokoli szerkezeteken belül nincs sok közvetlen kapcsolat a VE-hez, csak ilyen "ő ennek meg ennek az elődje" dolog, nagyrészt. Csak a Végzet ereklyéiben kezd Cassie visszautalgatni a PSz-re.
2017. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi lehet, hogy néhány dolog talán nincs úgy megmagyarázva már, mert azt leírták a Végzet Ereklyéiben, bár igazából nem annyira tudom, hogy van-e ilyen, mert én előbb olvastam a Végzet Ereklyéit, és utána a Pokoli Szerkezeteket, így ha volt is ilyen, nem tűnt annyira fel. Meg már régen is volt. :D
2017. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, én pl először a pokoli szerkezeteket olvastam, mert barátnőm ajánlotta, aztán annyira tetszett, hogy amiatt olvastam el a végezt ereklyéit.
2018. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!