Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Le tudnátok irni a vámpirnapló...

Le tudnátok irni a vámpirnaplók könyv 1 tartalmát?

Figyelt kérdés
Lehetőleg hosszan

2017. dec. 27. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Mennek.



Mennek.



Mennek.



Love.



Mennek.



Szenvednek.



Vege

2017. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem igy gondoltam :/
2017. dec. 27. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

stefan es damon a salvatorr birtokon elnek. Katherine asszem Emilyvel ( Bonnie bennet nagymamaja) megy a salvatore fiverekhez,azt hazudja h a szulei meghaltak ezert "befogadjak" Katherineket. Katherine szerelmes lesz stefanba,viszont stefan nem szereti ot. Megbabonazza, ezert stefan is zt hiszi h szereti. Elmondja neki katherine hogy vampir, stefan nagyom megijed de katherine megint megbabonazza h ne szoljon senkinek. Kozbe damon 'is' beleszeret katherinbe, de o nem szereti viszont csak kihasznalja. A salvatore testverek szulei valamilyen ' osztag' vsgy nem is tudom minek nevezni, ami rajon h vannak vampirok es meg akarja olni oket. Stefan es damon megprobalja megvedeni katherine titkat, de nem tudjak. Az emberek meg akarjak olni a vampirokt, kkoztuk katherinet is. Lelottem ( vagy vhogy megbenitottak) de mikor s salvatore testverek ezt meglattak megakartak menteni katjerint de az apjuk lelotte okef, mert nem akaarta h a gyerekei megmentsenek egy szornyeteget. Katherine vhogy megis kiszabadul,es nem akarja h a salvtore fiverek meghaljanak ezert vampirra valtoztatja oket. Damon ezt akarza, stefan viszont nem akart vampir lenni( vagy talan forditva,ebbdn nem vagyok biztos) de stefan nem iszik vert mert senkit nem akar ezert megolni, viszont damon rakenyszeriti amirrt meg nagyon sokaig haragszik ra. Ja meg elotte meg a vampirokat egy temolomba zartk es felgyujtottak, igy oltek meg oket. Mindenki azt hitte h katherine is mehegett a templomba a tobbi vampirral egyutt,de egy masik vampir megmentette amirol csak ok ketten tudtak. Stefan ds damon is azt hitte h katherine meghalt, csak a film asszem masodik vagy harmadik evadjaban jonnek r h katherine el, es kesobb arra is h h menekult meg. Konyvbe ezt nem tudom h mikor van.

Bocsi a helyesirsi hibakert, siettem. Tudom h elegge zavaros lett, ha valami nem ertheto vagy van meg kerdesed irj nyugidtan.

2017. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. dec. 28. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis a könyv 1. Része a múltról szól?
2018. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Igen, ami a filmbol csak a 'visszaemlkezesekbol' derul ki, az a konyv elso resze. A stefan naploja

2018. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!