Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Direkt össze csapot kezdett,...

Direkt össze csapot kezdett, gond egy könyvnél?

Figyelt kérdés
Wattped-en most publikáltam az első fejezettét, a készülő Középkori történetemnek. Az első fejezettett direkt felszínesre szántam, ahol a könyv főszereplőjének szánt Király fiatalkorát mutatom be, és általa magát a világot. (Vallások, szokások, földrajzi és feudális helyzet) A Második fejezet lesz majd ténylegesen kidolgozott, de mennyire fogják vajon azt hinni, hogy az egész egy ilyen ..gagyi" össze dobot valami lesz?

2017. dec. 27. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. dec. 27. 20:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Fejezetét, fejezetet, összecsapott, kezdet* (bocsánat, de nem bírtam ki :( )


Ne haragudj, a téma nem érdekel, így nem olvasok bele, de a véleményem az, hogy én azonnal dobnám. Aki tud írni, az tisztelje meg legalább önmagát annyival, hogy nem publikál összecsapott, vázlat szintű írásokat. Ha el is olvasnám, nem lennék benne biztos, hogy visszajárnék rá, csak ha nagyon, nagyon jó a története. (A wattpadről sincs jó véleményem, ez is rájátszana, hogy hamarjában dobnám a sztorit)


Ne összecsapd, hanem fűszerezd meg olyan dolgokkal, amik fent tartják az ember kíváncsiságát, mindig legyen valami megválaszolatlan kérdés, had rágódjanak rajta.

2017. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán nem az összecsapót a legjobb szó, hanem inkább felszínes. Bele kezdek egy történésbe, nem igazán fejtem ki, csak utalok, a nép válására, és már ugrok is az időben.
2017. dec. 27. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hanem a helyesírásoddal.
2017. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!