Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Marilyn Manson könyvet hol...

Marilyn Manson könyvet hol tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés
Minden képpen meg szeretném venni, de már nem nagyon kapható. 3-4 könyvesboltban is előjegyeztettem neten. De félek, hogy nem találnak könyvet, pedig tényleg nagyon szeretném. Kicsi városban lakom, szóval nincs is nagyon könyvesbolt. Légyszi segítsen valaki. :/

2017. dec. 28. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen más oldalon nincsen nyoma? Vatera, Jófogás, netes könyves csoportok? Vagy nem tudom ez mennyire hülye ötlet, de ebay? (Feltéve, hogy nem magyarul szeretnéd)
2017. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak vterán találtam még de 18000ft(+kiszállítás ) ésr árulta. maga a könyv nem ér annyit, szóval azt inkább nem rendelném meg
2017. dec. 28. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezz facebook adok veszek csoportokba és írd ki, hogy keresed. Minél nagyobb létszámú csoport annál több esélye van, hogy valaki eladja . Én is a barátnőmét kaptam kölcsön, de tényleg nagyon nem látni sajnos sehol . Csoportban viszont nem kerestem még, egy próbát megér.
2017. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5000ft : [link]


Én 10ezer forintért vettem 1 éve kb., használtan. Ennél olcsóbban nem hinném, hogy találsz.

2017. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha nem fognak majd vissza jelezni a könyvesboltok, akkor írok majd ilyen csoportba, vagy el megyek egy könyvesboltba és rendeltetek.
2017. dec. 28. 23:57
 6/6 A kérdező kommentje:
#4/5 válazolónak. Én csak magyarul szeretném meg venni
2017. dec. 28. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!