Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te hogyan ragsorolod a Tűz és...

Te hogyan ragsorolod a Tűz és jég dala könyveket?

Figyelt kérdés

Az én sorendem:

1.Kardok vihara

2.Sárkányok tánca

3.Királyok csatája

4.Trónok harca

5.Varjak lakomája



2017. dec. 31. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Kardok vihara

2. Varjak lakomája

3. Sárkányok tánca

4. Királyok csatája

5. Trónok harca

2017. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

1. Kardok vihara

2. Királyok csatája

3. Sárkányok tánca

4. Trónok harca

5. Varjak lakomája - ezt kifejezetten rossznak tartom

2018. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak angolul olvastam őket, de gondolom értjük egymást, mert én is értettem a tiéteket, szóval ezt nem sznobizmusból írom így vagy bántásból angolul. (Pl nekem nincs Zúgó és Deres és Három Folyó, csak Riverrun és Winterfell és Trident.) Csak én fejben is így hivatkozom rájuk:


1. Clash of Kings

2. Storm of Swords

3. Game of Thrones

4. Dance with Dragons

5. Feast for Crows


És nem tartom a listán utolsót, a negyediket sem szarnak. Sokan csak azért utálják a negyedik könyvet, mert nincs benne Tyrion, Jon és Daenerys, akiket "mindenki a legjobban szeret". De szerintem meg pont ettől érdekes.

2018. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Én pont azért szeretem a Varjak lakomáját, mert nincs benne se Jon, se Tyrion. :D
2018. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Storm of Swords (a legizgalmasabb dolgok ebben vannak, ahogy a legsorsfordítóbb halálok is)


2. Clash of Kings (majdnem ezt tettem első helyre, Tyrion elviszi a hátán az egészet)


3. Feast for Crows ( Cersei miatt főleg, és nekem Jaime fejezetei is nagyon tetszenek benne + tele van intrikával)


4. Game of Thrones (kicsit nekem elüt a többi könyvtől, de expozíciónak több, mint megfelelő)


5. Dance with Dragons (valahogy nekem nem volt komfortos ez a hirtelen "környezet változás")

2018. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!