Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Leiner...

Mi a véleményetek a Leiner Laura könyvekről? Melyik a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Az alábbi könyvekről van szó:Remek!, Ez is Remek!, SzJG sorozat, Bábel, Akkor szakítsunk, Bexi sorozat.

Ahogy fent is látható, az összes könyvből, illetve kizárólag a sorozatokból, a Bábelből és az Akkor szakítsunkból, ki a kedvenc szereplőtök? :)

Remélem érthető voltam!



2018. jan. 5. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem túlságosan fel vannak kapva. Főleg a Szent Johanna gimi, akkor jött ki amikor én voltam sulis és minden 2. embernek ilyen volt.
2018. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én 14 évesen nagy SZJG-fan voltam, tényleg imádtam. De hamar ki lehet nőni belőlük, mivel a karakterek annyira sablonosak és fekete-fehérek, hogy az hihetetlen. Ez alatt azt értem, hogy nincsenek rétegeik, csupán kaptak 2, jobb esetben 3 szélsőséges tulajdonságot, és más megnyilvánulásuk nincs is ezeken kívül. Ez pedig csak a gyerekeknek nem tűnik fel, ami mondjuk nem baj, mert úgyis ők a célközönség.
2018. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Egyet értek azzal, hogy nagyon sablonosak, bár én csak a Szent Johanna gimit olvastam szerintem isszonnyúan unalmas. Nem is bírtam végig olvasni. Nem értem miért tetszik mindenkinek annyira. Viszont nem rég olvastam a most megjelent könyvét, az Ég Veled-et ( barátnőim vettek rá ) és az egesz jó volt, annak ellenére, hogy ez a könyv is elképesztően kiszámítható és már most tudom mi lesz a trilógia vége.

Amúgy a kedvenc szereplőim a SzJG-ből Dave és Zsolti, mert ők legalább viccesek! :)

2018. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az SZJG-t olvastam. Reni eszméletlen idegesítő számomra de a könyv nem volt rossz, igaz nem is a kedvencem. A fiúk poénkodása ami nekem bejött a sorozatban. Ha mondani kell kedvenc karaktert akkor Dave,Zsolti és Ricsi. Macu-t is kedveltem. Cortez néha szimpatikusnak tűnt néha meg tiszta dilis volt.

17/L

2018. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kingát kihagytam, a lány szereplők közül ő a kedvenc. Bírtam mikor mindenkinek megmondta h a tutit.
2018. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Szent Johanna Gimit olvastam Leiner Laurától. Nos. Nekem olvasás alatt nagyon tetszett, és teljesen kiborultam, mikor a 8/2-ben az utószót olvastam, de végülis könnyű elengedni. A szereplők nincsenek annyira meghatározva (kész vicc, a Kalauzban többet tudunk meg a szereplőkről, mint az összes 9 könyvben összesen), és a sorozatból is csak a poénkodások jöttek be leginkább. Kedvenc szereplő... hát, nem is tudom. A fiúktól Ricsi, mert vicces, és jó barát. Cortez nem annyira, ő olyan... más. Lányok közül viszont Virág, mert szerintem aranyos, és néha megnevettetett a butasága, de ő is tök jó LB (:D). Reni meg idegesít, egy hisztis csaj, aki semmihez nem ért az életben, és még a kisujját sem mozdítja semmiért, csak álmodozik. A Reni-Cortez páros csak inkább olyan "ariiii", de valami... nem is tudom. A Kinga-Dave szerintem nagyon fura, én Ricsi-Virág párti vagyok...
2018. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bábel- Boldi (nagyon szeretem a humoros embereket, ezt később észre lehet venni... Meg az ilyen állatokat, mint Boldi.. Az osztálytársaimat ismerem fel benne)

SzJG- Ricsi, Zsolti, Dave (Cortez... Túl szélsőséges számomra)

Akkor szakítsunk- Szilkó (bárcsak lenne egy bátyám)

BEXI- Aszádék (jókat röhögtem mindig)

+Körte (Gyerek..;) )

[Ez nem volt kérdés, de az Ég veled-ből Lóri és Kornél a kedvencem]

2018. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%

Én egyáltalán nem értek egyet a fenti válaszokkal. Még 5.-ik olvasásra sem sablonos a SZJG, imádom. Kedvenceim: Zsolti, Reni, Ricsi,Virág, Kinga...na jó inkább az egész osztály, beleértve Csontváz Carlos- t is.

Akkor Szakítsunkból Miklós, (Nagyon sokat röhögtem rajta) Norbi és Lia..

Bábelből Hipó, Szasza, Zsófi, Kolos.

Sajnos a többit nem olvastam, illetve a Remek!-et nem találtam sehol.

2018. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
65%

Bexi: - Nagy Márk---> haláli nagy #márker vagyok, szerintem elképesztően aranyos hogy így vigyáz Bekire meg hogy Lilivel is milyen jóba vannak... és nem utolsó sorban elképesztően imádtam amikor Genyó Gerit hülyére verte

- Daniella---> kicsit magamra ismertem az ő személyében

-Körte---> nála aranyosabb embert nehéz elképzelni

-Aszádék---> haláli poénok, éljünk a mának felfogás... bírom őket

Na jo igazából szinte mindenki a kedvencem😂


SZJG- Cortezért megveszek

Akarok egy Ricsi "pót-tesót" egyszerűen imádom ezt az embert "emó ne visíts"

Virág- a kis energiabomba imádom a stílusát meg hogy mindennek tud orulni


Ég veled: huh egyértelműen Kornél! Észrevettetek hogy ő az egyetlen srác aki határozott, nem tart neki hónapokig/évekig eldönteni hogy mit szeretne, sportol, egyfolytába kedves és nincs hangulatingadozása... akarok egy Kornélt na!


Bábel- még csak ma kezdtem el olvasni de Napsi egyszerűen haláli! Kicsit olyan a személyisége mint Virágé szerintem aranyos

2018. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!