Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy "beleszerettetek" egy könyv szereplőjébe?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el olvasni a Zabhegyezőt és azt hiszem, beleszerettem Holden Caulfield-be :'D Nagyon sok dologban hasonlít rám, a felfogása, a stílusa...A való életben miért nincsenek ilyen fiúk?

Veletek történt már hasonló, vagy csak én vagyok beteg?


2018. jan. 5. 17:55
 1/7 anonim válasza:
49%
Én Daemon Black-be szerettem bele a Luxen soroztból!😍 volt szerencsém élőben találkozni a borítómodellel, aki Daemon-t alakítja, és az a mosoly!! Beleesem😂😍
2018. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden tininek van ilyenje, akinek nem könyv karakter, annak film vagy sorozat szereplő, esetleg színész vagy énekes. Én anno a Teen Wolfos Stilesért voltam oda. :D
2018. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak tinikorban esik meg az ilyesmi. :D Nekem Ríviai Geralt volt a legutóbbi ilyen esetem. :) 33N
2018. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 válaszoló! Me too :D még most is
2018. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, én imádom pl. Daniel Belloqot, vagy épp Seymet, de Symour is jó arc.
2018. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kicsit minden férfi főszereplőbe szerelmes leszek. Legutóbb A hátsó bejárat Mitch-ébe :)

De hatalmas szerelem volt Harry Potter, Dorian Gray, Bret Easton Ellis legtöbb férfi szereplője és még sokan mások.


21L

2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen... Cortezbe, A Szent Johanna Gimiből, majd ez átváltott Zsoltira :) Én is sajnálom, hogy a váló életben elég kevés a Cortezek száma...
2018. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!