Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik magyar kiadó ad ki...

Frank44 kérdése:

Melyik magyar kiadó ad ki elvontabb könyveket?

Figyelt kérdés

2012 óta írok egy fantasy könyvet, ami egy kicsit beteg. Van sztorija, jól van megírva, tavasszal elkészül illusztrációkkal együtt. Azt tudni kell, hogy eszméletlenül rák, azaz cancer az egész alkotás. Vicces, és eszméletlenül fárasztó, de van politikai tartalma is. Egyfajta görbe tükör, társadalmi fikázás is burkoltan. A hat főhősünk szinte mindegyike elmebeteg vagy retardált, gyakoriak a trágár szavak. 16-30 év közöttieknek írtam, mert sok utalás van benne, amit a 12-30 év közöttiek értenének csak, de 16 évtől ajánlanám, mert elég trágár, és a politikai tartalmakat sem értené egy 16 évél fiatalabb.


Nos, kerestem kiadókat, de a mindegyik "szépirodalom" és "magas szintű" blablabla volt. Nekem olyan kell, amelyik nem félne odarakni a logóját, és még tetszene is nekik. A könyvet később digitális formában is feltölteném. Egy forintot nem kérnék a részesedésből sem, nem érdekel a pénz, nem akarok hasznot belőle.

Szóval?



2018. jan. 16. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de ha sikerül kiadót találnod szólj. Nagyon szívesen olvasnám!
2018. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Typotex?
2018. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ááá, őket is néztem már, de csak tudományos könyvvel foglalkoznak. Nem adnának ki egy olyat, amit írtam. Kizárt dolog. Néztem, hogy miket adtak ki, elég magas szintű könyvek. Ez pedig nekem az első, bár nem tartom alacsony szintűnek az enyémet sem, inkább csak egyszerűen megérthető, de nem bugyuta, ugyanakkor nem tudományos. Fantasy könyv, ill. obszcén komédia.
2018. jan. 16. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Nekem eszembe jutott, hogy Byealexnek van könyve, neki Ulpius-házas, ha jól látom, rémlik, hogy cikkben olvastam róla, hogy vannak valami zombis ágyas dolgok. De amúgy én nem vagyok kompetens könyves témában.
2018. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de engem is érdekelne ez a könyv. Úgyhogy ha sikerül kiadatnod, akkor én is szívesen elolvasnám :)
2018. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ulpius-ház? Ránéztem. Azt a kurv... hát ha kiadtak egy Kelemen Anna könyvet, ami videóban fel van töltve Facebook-ra náluk, amin majdnem elokádtam magam, akkor az enyémet tuti kiadják, mert ez lóf.sz ahhoz képest, hogy az mennyire ocsmány lehet. Míg az enyém jó értelemben az... addig az... áh. Oké, ide írok is egy email-t. :D


De azért még írjatok, ha tudtok esetleg, légyszi.

2018. jan. 17. 08:10
 7/14 A kérdező kommentje:
Ulpius-ház... őőő 2015-ben becsődölt, nem létezik már sajnos. Szóval, kellene egy másik. :D
2018. jan. 17. 09:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Cartaphilus?
2018. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez sem jó. A kiadó nyitólapja is már fanatikus keresztény elemeket tartalmaz. A bibliából idéznek, meg ilyenek. Ha meglátják a könyvemet, elátkoznak a pokolra. Nem hiányzik most egy gyónás. :D
2018. jan. 18. 13:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól még kiadtak könyvet például a punkzenéről, amiben vannak káromkodások...

Amúgy meg akkor saját költségre nyomathatod például az underground kiadónál!

2018. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!