Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv? Sok részlet...

Melyik ez a könyv? Sok részletre emlékszem, de a címe nincs meg.

Figyelt kérdés

Egy egyetemista lányról szól, aki anyja barátnőjénél lakik egy darabig. A nőnek van két fia, Matthew meg nemtudomki, és egy 13 év körüli lánya. A csajszi fura szokása, hogy a nemtudom-mianeve bátyjának kartonfiguráját élő emberként kezeli. A könyv végén derül ki, hogy ez a nemtudom-hogyhívják fiú autóbalesetben meghalt, azóta a húga a kartonfigura segítségével próbálja feldolgozni a traumát. Julie, az egyetemista lány nem tudja, hogy meghalt, mert azt mondják neki, hogy világutazó, azért nem látják sosem...



Valaki ismeri?



2018. jan. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Flat Out Love, az írót nem tudom
2018. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagy segítség volt!!!
2018. jan. 22. 18:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ooo sh*t, zold kez helyett keket nyomtam veletlenul :(( pedig 100%-ban hasznos volt nekem! Bocsi!
2018. jan. 22. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
No problem, előfordul :D szívesen
2018. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!