Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik témát...

Szerintetek melyik témát válasszam konyvirashoz?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon hogy milyen lenne irni egy izgalmas szerelmes tortenetet de azon kezdtem agyalni hogy jobb lenne e egy vampiros sztorit irni. Tehat ugyanolyan lenne csak kiderulne hogy a foszereplo fiu egy vampir a lany pedig atvaltozik farkassa es igy sok akadaly van mielott osszejonnenek vagy esetleg a lany ember lenne es a fiu vampir tehat ilyesmi. Szerintetek melyik a jobb? Egy sima szerelmes sztori vagy egy vámpíros szerelmes sztori?

2018. febr. 10. 20:35
 1/6 anonim válasza:
Nekem jobban tetszene a sima szerelmes sztori. De nyilván ez mindenkinek más, mindenki mast szeret.
2018. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te vámpíros sztorit akarsz írni, csak rájöttél, hogy ez klisés. Most megpróbálod a döntést mások kezdébe adni, hogy ha később nem sikerül úgy megírni a történetet, ahogy te szeretted volna (vagy elmarad a várt siker), akkor másokat (is) okolhass (legalább magadban).

Ez így nem fog menni, senki nem fog felmenteni a döntés alól. (Oké, egy szavazatot már kaptál, tehát máris nincs igazam.) Ha sima szerelmes sztorit szeretnél, írd azt. Ha a vámpíroshoz több kedved és ötleted van (ahogy a kérdés sugallja), akkor írj olyat.

2018. febr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba :'DD
2018. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nap, mint nap új ötletek jutnak eszembe könyvírással kapcsolatban.

Szerintem abba kezdj bele, amihez több kedved van.

Én mondjuk szívesebben olvasnék egy sima szerelmes regényt, mivel a vámpíros love story-nak már lelőtték a poénját. (Lásd: Alkonyat)

Próbálj valami egyedi, csavarokkal teli romantikus regényt alkotni! Nekem sokszor fejtörést okoz egyedivé tenni a történetem.

2018. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek ezek jo szereplo nevek?

Brooklyn Darkness

Nate Armstrong

Blake Archer

Holland Reed

Hailey Rodgers

Lydia Woods

Dylan Hale

Hayden Brooks

Danielle Ross

2018. febr. 12. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Teen Wolf fan? ^^


Amelyikhez több ötleted van, azt írd. Én inkább a vámpíros szerelmes sztorit szeretem (vagy bármilyen más természetfelettiset), nekem a sima szerelmes sztorik nem jönnek be. Csak tényleg olyan klisések, de szerintem attól még, hogy mindenhol vámpíros szerelmi sztorit látni, attól még jól is meglehet írni. Szerintem ha valakinek van sok ötlete, meg hisz benne, hogy jól megtudná írni, akkor a vámpíros-vérfarkasos is nyerő lehet. Csak tényleg annyi sablonos vámpíros sztori van, de én hiszek benne, hogy lehet egyedit írni. :) Szóval amelyiket jobbnak érzed, és amihez több ötleted van, de ne mások véleménye szerint kezd el írni. :)

2018. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!