Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért küldte fel Elon Musk az...

Miért küldte fel Elon Musk az alapitvány köteteket a marsra? Tanult valamit azokból a könyvekből?

Figyelt kérdés
Miről szól az az egész? Kódolt információ, mesterterv? Köze lehet Musk sikeréhez? Nem olvastam még de beleolvasgattam a róla szóló dolgokba és kicsit a szcientológiára emlékeztet.
2018. febr. 14. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt van erről némi szó:

[link]


Persze hogy tanult abból is. Szcientológiához eddigi tudomásom szerint nincs köze, ettől még simán inspirálhatja őt a sci-fi. Pl. Arthur Charles Clarke nem csak rádiómérnök volt és a Brit Bolygóközi Társaság tagja, de sci-fi szerző is, aki elsőként javasolta a geostacionárius pályára állított műholdakkal azóta megvalósított globális kommunikációt. De én pl. rendkívül csodálkoztam először, hogy Asimov inspirálja, inkább tippeltem volna Ray Douglas Bradbury-ra, Ben Bovára. Egy valaki még nagyon is benne van ebben a körben: Werner von Braun


[link]


[link]


[link]

2020. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!