Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Bábel-ről...

Mi a véleményetek a Bábel-ről (Leiner Laura)? Én mióta olvastam egyfolytába fesztiválra akarok menni. Ez normális? 😂😂😂

Figyelt kérdés
Alig bírtam letenni azt a könyvet, teljesen beleéltem magam és most szomorkodom mert egy hét alatt olvastam ki és sajnos nincs folytatás...

2018. febr. 25. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszett, én is kedvet kaptam, hogy részt vegyek egy fesztiválon. Bár, ez 15 évesen elég nehézkes lesz... :D

De azért arról ne feledkezzünk meg, hogy ez egy könyv. A valóságban nem biztos, hogy minden ilyen jó. Azért a problémákat érzékeltette, hogy hosszú sor minden WC és ételstand mögött... de azért valljuk be, vannak ott veszélyes emberek is.

Ha a Bábel 10-es skálán kellene pontoznom, simán megadnám a 10-et. Ebben Boldi is szerepet játszik a sok baromságával (egyébként ő a kedvenc szereplőm volt). :D

2018. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még felnőtt fejjel is élveztem a könyvet, jó kikapcsolódás volt.
2018. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is imádtam

vagy 8-szor en biztos elolvastam (á nem durva..)

kedvencem abdul volt :D

2018. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon imádom én is!!! Egyik legjobb könyv
2018. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél nap alatt kiolvastam...nekem ez a kedvenc L&L könyvem(Szasza♡)
2018. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem most sikerült befejeznem és valahogy én is így érzek, hogy uuu menjünk fesztiválra(mondjuk nem tudom miből, de az részlet kérdés😅)


#1 Nekem is Boldi volt a kedvencem😂

Szétröhögtem magam.

Főleg mikor elhagyta a Martens-ét a derékig éroő pocsójában😂

(Bár a legjobb az volt, hogy tök lazán bármit összeevett, amit mások elhagytak xd)

2018. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!