Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrült vagyok, ha nem akarok...

Őrült vagyok, ha nem akarok "normális" családot?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a környezetemben látott sok negativ példa miatt, de nem látok benne túl sok boldogságot. Legjobb esetben is unalmas. Szeretnék gyerekeket, de a férjben nem vagyok biztos...

2018. febr. 7. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ kit kérdezel. Szerintem az a normális, ha mindenki úgy él, ahogy boldog tud lenni. Más szerint csak akkor élet az élet, ha betűre a nagy könyv szerint éled, házasság, kutya, két gyerek, stb. Egy harmadik meg negyedik embernek meg biztos van még két elképzelése a normális életről.
2018. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
27%
Hat ez sztem nem egeszseges gondolkodas, egy "normal" nonek szuksege van egy ferjre..Neked nem esne jol egy olyan melle hazaerni aki szeret, megved, es te is szereted, es a gyerekeid apja? De tuti van vmi rossz emleked es azert....:/
2018. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy örült. Sajnos egyre több mentális beteg szül,vagy alapit családot,egyre az alkoholista v más függő,egyre kevesebb az anyagi lelki biztonság,egyre több a hézagtöltős kapcsolat, sokan szamárral élnek ló helyett rosszabb esetben dugják a lovat is pararel.egyre több a lelkileg fizikailag bántalmazott nő,mert nekik mindent türniük kell hisz kb ők csak segédeszközök. Nem csoda h igy látod. Egyre többen igy látják,ezért virágzik a szimpla szexkapcsolat,partner keresés.
2018. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Egy "normal" nonek szuksege van egy ferjre aki a gyereke apja.. Miért is? És aki meddő anak ez nem jár? V épp özvegy lett v elhagyták,az ássa el magát? Nem mások nyomására kell a család v s gyerek v bármi,az ilyen mások kedvéért családok nem épp boldogok,a gyakori tükrözi..
2018. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Semmi baj ezzel,ha így érzed,akkor csináld így,és ne foglalkozz a begyöpösödött társadalmi elvárásokkal. Sok nő neveli egyedül a gyerekét,férj nélkül, ( és a többség az anyagi gondokat,ahol van,leszámítva ) boldogabb mint aki férjjel neveli. Régen is sokan egyedül neveltek gyereket,mégis felnöttek. Teljesen megértelek,szóval hajrá,nincs ebben semmi furcsaság
2018. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
Az apa nélküli gyerekek mind annyira sikeresek és kiegyensúlyozottak.. Ja, nem, inkább pszichiátriai esetek.
2018. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert utolsó aki apuval nő fel és üti piásan stb, az ugye nem lesz pszichiátriai eset? Inkább apa nélkül mint erőszakos apával.
2018. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
De ha anyucika iszik attól a világbíróság nem veszi el a kölköt h normális férfival nőjjön fel.Sokasmérce....
2018. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Ja h nőgyólőlő vagy innen fuj a szél.. De képzeld elveszik jobb esetbe tőle is.. Mindegy h nő v pasi iszik..
2018. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

nőgyólőlő

Tanulj meg írni te, szerencsétlen :D

2018. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!