Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyikek a legjobb LOL-os...

Melyikek a legjobb LOL-os könyvek?

Figyelt kérdés

Segítség youtube sztár lettem , roksztárt kaptam karácsonya, ezekről tudom hogy jók, már láttam válaszok között.


Ha valaki nagyon unatkozik egy kis “ajánlót” is írhat (hogy miről szól)



2018. márc. 11. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

cinder és ella a legnagyobb kedvenc

nagyon aranyos néhol vicces de egyben nagyon szomorú is es én nem egyszer elbőgtem magam rajta

es a vakrandi a végzettel is nagyon cuki

2018. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Marni Bates - Gyilkos a vonal végén

Imádtam ezt a könyvet, a végéig nem jöttem rá, ki a gyilkos. Én pedig szeretem az efféle könyveket, ahol meg tudnak lepni.

Igazából a könyv nem a gyilkos témára hangolódik főként, hanem a szerelemre, barátokra, stb. Ilyen tini dolgokra, ami a tiniket érdekli. Én nagyon tudom ajánlani, megvan az összhang a krimi és az ifjúsági kategória között.

2018. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Titkok és exek éjszakája

Szerintem ez a legtanulságosabb a LOL könyvek között. Egy félénk csajnak van egy füzete, amibe azokat a dolgokat írja le, amiket szeretne megcsinálni, de nem mer. Ezt a füzetet ellopják és megcsináltatnak pár dolgot belőle.


Szívzűrterápia strébereknek

Ez az egyik kedvencem, talán azért, mert félig a fiú szemszögéből íródik. Az egész egy kísérletről szól: a gyász és a szakítás fázisai vajon megegyeznek?


Lángra lobbant nyár

Egy csaj elmegy három kocka pasival USA-körbeutazásra. Hozza a nyári hangulatot, nagyon szeretem!

2018. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!