Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem követnek vissza az...

Miért nem követnek vissza az emberek wattpad-en? Másnál is volt már ilyen probléma?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember bekövettem már, mert tényleg jó sztorijaik voltak, de szinte senki nem követett vissza. Nekem is van fent egy befejezett történetem és kettő futó sztorim. Nem mondanám magamat profi írónak, de a legrosszabbak közé sem tartozom. Szóval nem értem, hogy miért olyan fáradtság visszakövetni valakit.
2018. márc. 21. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hírdeted meg magad mindenhol és nem szokásos nyálat írsz, akkor nem fognak követni. Én abszolút kezdőként raktam fel egy nem annyira rossz fantasyt hátha bárki dob egy kis kritikát rá, de azt vettem észre, hogy mindenki a saját történetével foglalkozik csak. Nem vettem annyira magamra, én töröltem is, de összvissz egy olvasóm volt fél év alatt, úgy, hogy pár helyen linkeltem az írásom, míg az egyik tinirománc, amibe négy helyesen leírt szó volt, az tele volt követővel és újongó hordákkal :D Szóval talán reklámozd kicsit, vagy nem tudom, én elbuktam ott :D
2018. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem 'probléma', ez 'jelenség'. :D Nagyon ritka az, mikor azért követ valaki, mert tetszik neki az egyik (akár több) történeted. Én magyarul és angolul írok, és jelölt már be olyan, aki semyeslik nyelvet nem beszéli, meg olyan is, aki konkrétan utálta a fandomokat, amikben írtam. Gondolta, visszajelölöm, ha már bejelölt, szóval megéri.

Egyébként, tényleg vissza szoktam jelölni az embereket, bár nem mondom, hogy boldoggá tesznek azok a követők, akik soha egyik történetem sem nyitják meg... aztán pár hónappal később ki is követnek, mert már megkapták, amit akartak.

Nem tudom, mi a megoldás, azon kívül, hogy mindenhova kommentel az ember és naggggyon szépeket mond... Ja, meg hát az sem árt, ha olyasmiről ír, aminek köze van a tinikhez, vámpírokhoz, kínai bandákhoz meg a szexuális erőszakhoz. :D És lehetpleg extrém rövid fejezeteket írj, mert a hosszabbakat már nem szeretik.

Passz. Ha nagyon zavar, kövess be random ezer embert, abból száz vissza fog jelölni!

NoiraQuel voltam. :)

2018. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ezt problémának nem igen mondanám. Nekem kicsit furcsa, hogy ha te kpvetsz valakit elvárod (lehet nem ez a helyes szó ide), hogy visszakövessenek. Ha engem bekövet valaki megnézem a profilját, ha tetszik, amit csinál bekövetem én is, ha nem, nem. Szóval szerintem nem baj, hogy nem követnek vissza, ez nem feltétlen ilyen alapon működik. Szerintem. De ki tudja.

Népszerűnek lenni pedig tényleg nehéz, de próbálj meg aktív lenni, kommentelgess, beszélgess emberekkel, kérj kritikákat és hasonlók. :)

2018. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!