Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szeretek olvasni, talán ennek oka is, hogy nem találok kedvemre való könyvet.

Szívesen olvasnék szerelmes könyveket, de eléggé unalmasnak találom a lúzer lány és a menő fiús történeteket. Szívesen olvasnék szerelmi háromszögekről, nem lenne hátrány ha pl gimnáziumban játszódna. Nem vagyok oda a régies nyelvezetű, vontatott könyvekért, szeretem, ha pörög a történet és tudok vele azonosulni. Fantasy könyvekért ugyancsak nem vagyok oda, bár ez pehet amiatt is, hogy eddig még nem volt alkalmam olvasni olyat ami tetszett a műfajon belül.

Szent Johanna gimiről sokat hallottam már, bele is kezdtem, de nem nyerte el a tetszésemet. A már korábban említett unalmas sztori miatt, valamint úgy éreztem, hogy túl sok lényegtelen dolog van leírva a könyvbe.

Kérlek ha tudsz valami megfelelő olvasmányt ajánlani nekem, írj is pár sort róla. Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot!



2018. márc. 25. 15:49
1 2
 1/14 anonim válasza:

Rachel Vincent Kóborok sorozatát én imádtam, de az sajnos igencsak fantasy. :)

Szerelmi háromszöget találsz benne, és ott nincs lúzer lány. A nyelvezete is jól érthető :D

2018. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az üvegtrón egy elég jó fantasy, van benne szerelmi háromszög is, igaz, csak a második kötetben. Egyik kedvenc sorozatom. :)


[link]


Esetleg akkor a Geek Girl-t olvasd el, az nekem még az olvadandók között van, de az alapsztorija, az, hogy egy lúzer lányból modell lesz és a többi és a többi... nem véletlen, hogy csak várólistás nálam XD


Ha érdekel: [link]

2018. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, utánuk kutatok!

Akinek van ötlete, ne tarsa magába!

2018. márc. 25. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Colleen Hoover: Egy nap talán

Ha olyan könyvet szeretnél olvasni, amiben van szerelmi háromszög, akkor ezt a könyvet mindenképpen ajánlom.

Nincs benne lúzer csaj, és nem is fantasy.

2018. márc. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Colleen Houck: A tigris sorozat, ez is fantasy, de nagyon nagyon jó és a szerelmi háromszög is megvan :)
2018. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánuk olvasok!
2018. márc. 26. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Kemény Zsófi: Én még sosem
2018. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Majd szólj, hogy tetszett-e valamelyik :)
2018. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

én se szerettem olvasni régen,és még most se tudnék elolvasni egy unalmasabb könyvet,de van néhány könyv amit nagyon szeretek és kicsit sem vontatott a történet,illetve nem mindennapi:

-Jay Asher:13 okom volt-bitos hallottál már róla

-Jay Asher:Kezünkben a jövőnk-van benne szerelem is és sok más izgalom,ezzel a könyvvel szerettem meg az olvasást

-Fábián Janka:Az utolsó boszorkány történetei-először vonakodtam a könyvtől,de mikor elkezdtem olvasni rájöttem,hogy nagyon jó,megvannak benne a szerelmi szálak(szerelmi háromszög is van),és az alapsztori is érdekes,a múltban játszódik

-David Levitham:Nap nap után-iszonyat jó,egy éjszaka alatt kiolvastam.Szerelmi sztori a lényege,és nemsokára a film is ki fog jönni belőle

2018. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre!
2018. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!