Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szeretek olvasni, talán ennek oka is, hogy nem találok kedvemre való könyvet.

Szívesen olvasnék szerelmes könyveket, de eléggé unalmasnak találom a lúzer lány és a menő fiús történeteket. Szívesen olvasnék szerelmi háromszögekről, nem lenne hátrány ha pl gimnáziumban játszódna. Nem vagyok oda a régies nyelvezetű, vontatott könyvekért, szeretem, ha pörög a történet és tudok vele azonosulni. Fantasy könyvekért ugyancsak nem vagyok oda, bár ez pehet amiatt is, hogy eddig még nem volt alkalmam olvasni olyat ami tetszett a műfajon belül.

Szent Johanna gimiről sokat hallottam már, bele is kezdtem, de nem nyerte el a tetszésemet. A már korábban említett unalmas sztori miatt, valamint úgy éreztem, hogy túl sok lényegtelen dolog van leírva a könyvbe.

Kérlek ha tudsz valami megfelelő olvasmányt ajánlani nekem, írj is pár sort róla. Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot!



2018. márc. 25. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ejha, most aztán lesz mi után olvasni!

Köszi mindekinek!

2018. márc. 28. 16:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Tavi Kata: Sulijegyzetek
2018. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Menő riadó Kambodzsában

A lány az iskola legmenőbbje, a fiú egyetemista. Szerintem megfelel az elvárásoknak nagyjából, annak ellenére, hogy Kambodzsában játszódik és van benne egy igen érdekes szál...

Melissa Landers - Elidegenítve

Sci-fi könyv, ez igaz, de egyébiránt szerintem tökéletesen megfelelne számodra. Folytatása az Elválasztva és az Összefonódva

Esetleg Leiner Laura Bexijére gondolnék még, de a Bábel és az Akkor szakítsunk! is megfelelhet, más kérdés, hogy tetszene-e.

Ha nem veted meg a nem happy end végű könyveket sem, akkor még a Csillagainkban a hibára gondolnék, de elvárásaidnak szerintem a Minden, minden is megfelel egyébként.

2018. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na olvastad valamelyiket? ☺
2018. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!