Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Star Wars könyvek közül...

Star Wars könyvek közül melyikek azok, amiket mindenképpen érdemes elolvasni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig főleg csak a filmeket néztem meg a rajzfilmeket, meg random képregényeket-könyveket olvastam, amikhez hozzájutottam, de most eldöntöttem, hogy el kéne úgy rendesen olvasni a jobb könyveket, sorrendben meg minden.

Amiket olvastam/megvannak/megvételre várnak:

Phasma, Vérvonal, Thrawn, Thrawn: Alliances, Revan, Bane-trilógia, Dark Lord:The Rise of Darth Vader, Leia:Princess of Alderaan, Bizonyos szemszögből, Tarkin, A Mandalori páncél, Catalyst: A Rogue One Novel, Dark Disciple, Sith Nagyurak, A New Dawn, Elveszett csillagok, Rebel Rising, A Jedik örököse, Aftermath-trilógia, Thrawn-trilógia.

[bocsi, hogy van amit angol címmel írtam, de van egy pár ami úgy van meg/nem jelent még meg magyarul]


Kánon és legendák könyvajánlásokat is szívesen fogadok^^



2018. márc. 27. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ami kánont illeti szerintem már nagyjából mindent beszereztél amit érdemes elolvasni


Legendsből amit én "alapnak" mondanék az a Plagueis, illetve az Old Republic könyvek aminek a Revan is része (Árulás, Végzetes szövetség, Megsemmisítés bár ez a 4. annyira nem jó), az Elveszett Sith törzs, és a Kenobi. Esetleg még (bár ezek már annyira nem alapok) a töréspont + a kirajzás.

2018. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, kánonból egyet kihagytam, az Ahsokát.
2018. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2018. márc. 28. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolòval, még a Túlélők keresésével egészíteném ki.
2018. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!