Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is ki vagytok akadva Newt...

Ti is ki vagytok akadva Newt miatt?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam túltenni azon, hogy Newt meghalt. Minek kellett az útveszőbe olyan embereket is berakni akik nem immunisak? Vagy nekik ez jó volt? Nektek most mi a véleményetek erről?

2018. márc. 31. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Köszi a spoilert.
2018. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gyerekmeséről van szó, én is nagyon sajnáltam, de hát egy thrillerben fontos, hogy az olvasók által kedvelt emberek is meghaljanak. Ha ez sose lenne így, túl kiszámítható lenne a történet. Szerintem egyébként jó csavar volt a sztoriban. Pedig mielőtt megőrült, Newt volt a kedvenc szereplőm.
2018. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis fontos volt a történet szempontjából Newt halála. Egyrészt, mert valóban logikus, hogy ha már az immunisakat tesztelik, akkor legyen egy kontroll csoport, akik nem immunisak. Ez a valódi kísérleteben is így szokott lenni. Másrészt, ez is ad egy hangsúlyt annak, hogy a Veszett mennyire nem törődik senkivel és semmivel a saját céljain kívül, elvégre szinte biztos volt, hogy ők megfertőződnek. Tehát fontos volt, hogy valaki meghaljon emiatt, és egyértelmű, hogy egy főbb szereplőnek kell lennie, hiszen ha valamelyik mellékszereplőt nyírja ki az író, akkor az olvasó nem érzi át igazán a dolog súlyát. Newt közkedvelt karakter, tökéletes jelölt egy ilyen drámai fordulathoz. Egyébként engem a könyvben nem rázott meg túlságosan, de a filmben megsirattam azt a részt.
2018. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Newt akart menni az Útvesztőbe, aki olvasta a Lázkódot tudja miért.

SPOILER

Newt húgát Lizzyt (később Sonya) el akarja vinni a VESZETT, de a szüleik szembeszállnak az ügynökökkel, csak sajnos meghalnak, így Newton is magukkal kell vinniük a VESZETTeseknek... Newt meg nem akarta magára hagyni a húgát. Annak ellenére, hogy az Útvesztőbe kerüléssel elveszti az emlékeit...

2018. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 i love newt válasza:
én nagyon ki voltam akadva amikor néztem a filmet és láttam hogy meghalt ő a kedven szinészem és a filmben is amikor megláttam ott már is a kedvencem lett amikor meghalt én sírógörcsötkaptam
2018. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sírtam. Mindig, akárhányszor elolvastam
2020. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is Newt volt a kedvencem,sírtam film közbe amikor meghalt,ez sztem nm kellett volna a történetbe
márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!