Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv ami a piszkálá...

Van olyan könyv ami a piszkálásról/szekálásról szól és megtanít hogyan védekezzünk ellene és hogyan lehet a másikat ezzel "kibillenteni" a piszkálásból?

Figyelt kérdés
Ez gondolom ilyen pszichológia könyv lenne ugye a kérdésben feltettem szinte a lényeget de nem csak egy könyv érdekelne hanem több is ehhez a témához kapcsolódva! Persze csak olyan könyv aminek van fordítása is! Öhm és Író , könyv címmel érdekelne a dolog! Főként azért érdekel ez a dolog mert tanárnak készülök és tudom milyenek a gyerekek egymással sokszor piszkálják egymást persze ezt nem a fizikai bántalmazásra értem hanem szavakkal a lelki világát akarja bántani egyik gyerek a másiknak és sokan ez ellen nem tudnak védekezni hanem hagyják magukat provokálni mérgesek lesznek és a végén ugye elfajul a dolog. Ezért gondoltam ,hogy ha valaki itt ismer ilyen könyvet akkor esetleg ellinkelné vagy leírná a könyv címét és íróját! Előre is köszönöm a válaszokat !
2018. ápr. 5. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én anno olvastam 2-őt is ilyen témában. Most viszont nem találom egyiket se. Talán a Behálózva volt az egyik, de nem ez a cím rémlik.

Arról szólt, hogy egy szegénységben felnövő gyerek mennyi hátránnyal indul és kitörni se tud belőle.

A másik meg egy lányos regénynek mondanám, h a lányok gonoszabbak mint a fiúk sokszor.

2018. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!