Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol és mennyiért tudnék...

Hol és mennyiért tudnék kinyomtattatni és beköttetni egy adott könyvet?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem olvasni a Fate/Zero lightnovelt PDF-ben (mivel nyugaton nem adták ki nyomtatott formában, ezért csak rajongói fordítást találtam), viszont nagyon utálok telefonon/gépen olvasni könyveket, ezért kitaláltam, hogy keresek valahol egy könyvkiadót, és a sorozat 4 kötetét kinyomtattatom velük, csak saját felhasználásra (így gondolom nem lesz semmi copyright balhé...). Viszont semmi tapasztalatom nincs ilyesmikben, így ha valaki lenne szíves tanácsot adni, melyik online üzletben érdemes érdeklődnöm ez iránt, mik szükségesek hozzá, na meg kb mekkora munkadíjra számíthatok könyvenként, azt megköszönném. A rajongói fordításhoz mellékeltek egyébként borítót is, így az sem lehet gond. Előre is kösz a válaszokat.

2018. ápr. 15. 15:18
 1/1 anonim válasza:

Szerintem egy kiadónak akkor is copyright gondot jelent a dolog. Másrészt a kiadó nyomdai levilágítást csinál, szedés, korrektor, stb. stb. csillagászati költsége lenne egy példányra is, ha vállalnál is egyáltalán - egy nyomdagépet nem is érné meg beindítani egy példány miatt.

Szóval jobban jársz ha kinyomtattatod egy nyomtatószalonban és lefűzeted...


Reklám nélkül csak rákerestem a nyomtatásra a neten, így egy példa:


Nyomtatás

A4 méret: 12Ft / oldal

500 oldal felett: 8Ft / oldal

A3 méret: 24Ft / oldal

Színes nyomtatás: 110Ft / A4 oldal


Iratfűzés: 185Ft-tól 400Ft-ig (spirál, iratsín, előlap-hátlap külön is megvásárolható

2018. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!