Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom eldönteni, mit...

Honnan tudom eldönteni, mit szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon kezdő vagyok. Annyit tudok, hogy a fantasy és posztapokaliptikus témákat csípem, viszont könyvekben nem merek bátran próbálgatni, mivel ha nem tetszik, nem akarok feleslegesen elköltött háromezer forint nélkül járkálni.

2018. ápr. 26. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy szoktam, hogy elsőnek letöltöm pdf-ként el olvasom és ha nagyon tetszik akkor megveszem, hogy meglegyen nekem és később eltudjam újra olvasni:D

A moly oldalon tudsz rengeteg könyv közül válogatni

2018. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt kifelejtettem, hogy nem nagyon szeretek e-könyveket olvasni. Olyannak tűnik nekem, mintha egy rádióműsort adnának tévében: Nem arra a platformra lett kitalálva.
2018. ápr. 26. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár a megoldás! :)
2018. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress például a moly.hu-n könyveket témájuk szerint... aminek tetszik a címe vagy a borítója, annak megnézed az adatlapját, eltudod olvasni hozzá a véleményeket és legtöbbször idézeteket is találsz a könyvből, amiket ha elolvasol szerintem elfogod tudni dönteni, hogy tetszik-e a könyv vagy sem...

De találsz a neten blogokat amik kimondottan könykritikákról szólnak. Bár itt ugye ember válogatja, hogy kinek mi tetszik.

Vagy a legbiztosabb módszer szerintem, hogy beszabadulsz a könyvboltba leveszed a polcról ami tetszik és egy véletlen oldalon felcsapod és elolvasol belőle pár sort vagy az adott oldalt. Ha tetszik, megveszed. XD

Próbálj ki többféle módszert, keresd a sajátodat, ami neked beválik :)

2018. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Könyvtárra plusz egy szavazat.

Óriási megtakarítás, mert kiderülhet egy áhított könyvről, hogy vétek lett volna megvenni, vagy csak egyszerolvasós, annak viszont kár lenne kihagyni. Ha végeztél egy könyvvel vagy nem tetszik, visszaviszed és keresheted a következőt. Szóval a könyvtár csupa előny és pozitívum. :)

2018. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Márciuska ***** válasza:

Könyvtár! Számtalan kedvencet találtam könyvtárban, olyan könyvet is, amit amúgy tuti nem vettem volna meg, de így utólag igen.

De én is csinálom azt is, hogy nézegetem a borítókat, és ha beleszeretek egybe, akkor annak könyves oldalakon elolvasom a leírását, meg fórumokon a róla szóló véleményeket. Persze így is volt, hogy mégis ráfizettem, úgyhogy mégis a könyvtár a legjobb módszer.

2018. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!