Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Hogyan tudom eldönteni, hogy szeretek valakit? Mit tegyek? Első lépés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel fiatalabb koromban jártam. Ő volt az első szerelmem. Kb. másfél éve újra feltűnt az életemben. Először nagyon jó barátok lettünk, aztán később az ő érzései szerelemmé nőtték ki magukat. Eleinte úgy voltam vele, hogy ha arra kerül a sor, akkor újra belevágok a kapcsolatba. Amikor viszont meg akart csókolni, megijedtem. :$

Később depressziós lettem, és nem nagyon beszéltünk egy ideig, azután eltávolodtam tőle, "megunta az életunt viselkedésemet" (ezt ő mondta így :S). Azután elköltöztek. Most viszont úgy érzem, szeretem, és nagyon hiányzik. Azóta 3-4-szer találkoztunk. Legutóbb szilveszterkor. Együtt biliárdoztunk, és volt, hogy magához ölelt, beleültetett az ölébe. Úgy érzem még mindig szeret. Én is szeretem őt, de hiába célozgatok nála, nem érti, vagy nem akarja érteni.

Néha úgy érzem szeretem, de van, mikor elbizonytalanodom...


2010. jan. 27. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
VAgy csak egy jó kis játéknak jó vagy neki.
2010. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved?
2010. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Adrienn

Tiéd?:D

2010. jan. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!