Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani olyan könyvet,...

Tudtok mondani olyan könyvet, könyv sorozatot, ami nagyon élethűen megmutatja, bemutatja, hogy milyen egy gyilkossági nyomozó élete? Hogy lelkileg milyen hatással van a nyomozóra adott esetben a hivatása negatív oldala/hozadéka?

Figyelt kérdés

#könyv #könyvsorozat #gyilkossági nyomozó #élethű személyábrázolás #gyilkossági nyomozó feladatai
2018. ápr. 28. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
skandináv krimik
2018. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz.


Várok további tippeket.

2018. ápr. 28. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A skandináv krimik szerintem is nagyon jók, persze, akadnak extrém elemek bennük, ami kevéssé életszerű, mert erre van igény, de ugyanakkor realisták. Én Jo Nesbo-tól a Harry Hole könyveket emelném ki, ha főleg egy ilyen nyomozó életére vagy kíváncsi.
2018. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es nagyon köszi a választ.

Ment a zöld pacsi.

Milyen extrém elemekre gondolsz bennük, ami kevéssé életszerű?

2018. ápr. 30. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát spoilerezés nélkül, a nyomozó családi háttere, vagy a szerelmi élete, de főleg az utóbbi, az izgalom és a krimi műfaj kedvéért időnként túl meg a hitelesség határain :D de ez nem kritika, csak az én túlzottan realista agyam nem tud szó nélkül elmenni mellette. De nekem ezek a Harry Hole könyvek (azt hiszem, 9 vagy 10 van), olyanok voltak, hogy kb hetente egyet kiolvastam. Csak arra figyelj, ha elkezded, hogy időrendben olvasd. Élvezhető egyébként is, önálló könyvekként, de szerintem jobb tartani az időrendet, mert így látod a karakterfejlődést, illetve változást. Meg persze egy könyvnek a csattanóját eléggé lelőheti, ha már olvastad a hivatalosan utána következőt.
2018. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat....beszereztem az első 5-öt könyvtárból...holnap kezdem olvasni. :)

Ment a zöld pacsi. :)

2018. máj. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!