Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért, csak ilyen középsulis...

Miért, csak ilyen középsulis regények vannak?

Figyelt kérdés

Sztem biztos lehetne egy jó középsulis regényt csinálni, de erre, csak olyanok vannak, hogy: Szjg, alkonyat, meg a társaik.

Volt vmi Emma Watsonos középsulis film, amiben egy srác bekerült, egy csoportba. Na az szólt a magányról, homosexualitásról... stb ezt a filmet élveztem. Könyvét még nem olvastam.

Meg volt egy Down kóros gyerekről ( ez viszont általános) aki bekerült egy suliba ( még nem láttam, de feltételezem, hogy komolyabb hangvételű) Tudtok mondani komolyabb hangvételű ks. Könyvet?

15/f



2018. máj. 2. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Mit értesz középsulis alatt? A középiskolába járó korosztálynak ajánlott könyveket, vagy a korosztályról szóló könyveket?

amugy:

Jane Teller - Semmi

George Orwell - Állatfarm

2018. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakból a korosztályról szóló könyvekre gondolhat a kérdező.

Nem nagyon vannak, mivel az ilyen SZJG, stb rajongók többségben vannak, mint azok akik nem ilyeneket akarnak olvasni.

Sajnos erre van igény, ha bevételt akar a kiadó, akkor csak ilyen könyveket jelentett meg, mert ezt biztosan veszik majd, mint a cukrot.

2018. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a korosztályomról szóló könyveket keresek (15) most szereztembe Stephen Kingtől: Az
2018. máj. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!