Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 7 könyvben kit...

A Harry Potter 7 könyvben kit sajnáltál legjobban, mikor megtudtad, hogy meghalt?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltál? Kort és nemet pls.
2010. jún. 13. 23:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Én mindegyiknél nagyon sírtam, de talán leginkább (és rájuk nem is számítottam) amikor a harc után a Nagyterembe hozzák a halottakat, és leírja a könyv, hogy ott fekszik Tonks és Remus... Júúúúj de bőgtem. Nagyon... el se mertem hinni, hogy meghaltak. :O Rögtön a kicsi Teddy Remus Lupin (a gyerekük) jutott eszembe, hogy mi lesz vele. Te jó ég. alig mertem tovább olvasni, nem akartam megtudni, hogy ki vesztette még életét...

Mordonon is meglepődtem, habár nála nem nagyon sírtam... nem tom, miért...

Hedvig halála is megfogott... A miniszterelnök igazából nem rázott meg, eleinte, hisz kicsit szemét volt Harryékkel, de mint kiderült, halála előtt kiállt érte, feláldozta magát, és nem árulta be...

Aztán ott van még Fred Weasley is... tudtam, hogy valamelyik az ikrek közül, és tulajdonképpen akkor már mindegy is volt, hogy melyik. De mikor írta a könyv, hogy George elvesztette a fülét, akkor sejtettem, hogy Fred lesz az áldozat...

Pitonon is nagyon elcsodálkoztam, és aa történetét hallva nála is sírtam ezután...

Voldemortról meg már az 5. részben tudtam, hogy meg fog halni. hisz, ahogy a jóslat is mondta: nem élhet az egyik, míg él a másik. És az alap, hogy a főszereplőt nem nyírják ki... illetve egy kis idejig igen, de utána feltámad. :/ hmm nagyon jó a 7. rész. :P

2010. jún. 13. 23:27
 2/18 anonim ***** válasza:

Igazából mindnekit:(Pitont nem szerettem az elején, de amikor megtudtam,hogy milyen volt és,hogy hogy szerette Lilit,hát összeszorult a szívem:(

Aztán Tonks és Remus meg Fred:SMost is elsírnám magam:(


Amúgy nem olvastam a könyvet, filmben sem tartok még csak a Főnixnél, csak wikin szeretek kutakodni:)Ez a vesztem mert jó előre már sírok:(

2010. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én Dobby-t sajnáltam nagyon.
2010. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én Pitont,és Fred-et, meg a kis Colin Creevey-tés Tedy Lupin-t.

Pitont sajnáltam a szomorú életéért,az ikreket azért mert elveszítették a "másik felüket"A kis Colint,mert rajongott Harryért,és ez okozta a vesztét.Tedyt meg azért,mert hasonlóan szülők nélkül kell felnőnie,mint Harry-nek.

35/L

2010. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

halálfalók kivételével mindegyiknél a sírás kerülgetett. :P

de imádtam Dobby-t. =(

ő volt az egyik kedvencem. x)

13/L

2010. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Perselus Pitont. Ő csak igaz szerelemre vágyott mert soha nem lehetett egyenlő a normális gyerekkel viszont az ő lelkében mindig ott élt Lily.
2010. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Frednél nagyon sírtam.. nagyon-nagyon... az ikrek voltak az abszolút kedvenceim, még most is azok. :)

És Dobbynál, és persze Pitonnál is.


Tudom, hogy nem a hetedik könyvben volt, mégis fontosnak érzem megemlíteni, hogy a legjobban Sirius halála szomorított el :(

2010. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Dobby:( Amikor az ő temetését olvastam annyira zokogtam hogy nem láttam a betűket és le kellett rakjam a könyvet míg lenyugodtam.

A végén is szipogtam de Dobby-t emelném ki leginkább.

19,l

2010. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dobby:(((((
2010. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fred halála nagyon megdöbbentett,haragudtam az írónőre!
2010. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!