Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterben a tanároknak...

Harry Potterben a tanároknak lehetett párkapcsolata és gyerekei?

Figyelt kérdés

Tudom, elég fura kérdés, de ha belegondolunk, ezt nagyon nehezen lehetett csak megoldani. Egész évben egy iskolában voltak, a többségük/mindegyikük ott is aludt, hisz gyakran szerepeltek éjszaka is.

Felmerült bennem az a kérdés is, hogy volt-e saját házuk, vagy nyári szünidőben is a Roxfortban laktak?

Ha valaki tud bármit ezzel a témával kapcsolatban, az ne tartsa magában! :D

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 7. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

McGalagonynak például volt férje, bár mire Harryék jártak a Roxfortba már nem élt.

Viszont addig Roxmortsban lakott, és a kandallójuk össze volt kötve McGalagony irodájának a kandallójával, szóval tanítás után a nő így hamar haza tudott menni, de tudták értesíteni a Roxfortból, ha történt valami.

2018. máj. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért lettem lepontozva?

Bocs, de McGalagonyról ez hivatalos infó.

Fent van Pottermore-on a története, abban van ez is leírva:

[link]


Magyarra is le van fordítva:

[link]


Azért Rowling remélhetőleg jobban tudja...

2018. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én az első 2 válaszolón kívül mindenkit felpontoztam.

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)

2018. máj. 12. 10:57
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos voltak tanarok akiknek volt csaladjuk, csak akkor gondolom ritkan talalkozhattak. A legtobbnek biztos volt sajat haza es a nyariszunetet ott toltottek, de el tudom kepzelni hogy voltak akik a roxfortban maradtak
2018. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 TROLL4EVER ***** válasza:
76%
Tudom kicsit későn, de hátha észrevesz még valaki :D Szóval láttam , hogy szóba jött Trewlaney "De hát a Roxfort az otthonom" - mondata és valaki írta, hogy csak képletesen érthette. Nem támadni akarok de Trewlaney nem tényleg ott lakott? Mármint hova ment volna? Elvégre Dumbledore nem is nagyon engedte volna el, hisz eddig is a jóslat miatt tartotta a Roxfortban. Vagy rosszul gondolom? Meg a legtöbb tanárnak szerintem nem volt férje vagy felesége szóval hova mentek volna a nyári szünetben? Dumbledore is ott maradt nem?
2018. júl. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!