Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik színészt képzelitek...

Ti melyik színészt képzelitek el a fiatal Sirius Black szerepére?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 15:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

OFF:


Úúú!!

Csak képzeljétek el, hogy Depp lenne Sirius, meg Grindelwald is:D De ugye Grindelwald idősebb.

Tehát Siriusnak elege lett volna abból, hogy Dumbledore nem engedi ki, meg amúgy is el akarják fogni, ezért vissza megy egy olyan korba, ahol nem ismerik. Ott összefut a fiatak Dumbival, és mivel másokat nemigen ismer, vele kezd el haverkodni.

Aztán hall a Halál Ereklyéiről, és úgy dönt, '81-ig megszerezi őket, hogy megmentse velük Lilyt és Jamest.

(És Dumbledore szerelmes lenne Siriusba:D

Szerintem eddig még senki nem shippelte őket.)

De aztán Albus rájön, hogy a magát Gellertnek mondott Sirius a jövőből jött, és változtatni akar, ezért inkább ellene fordul.

Aztán rájön, higy csakis egy Black lehet a csaló, mert tipikusan úgy néz ki a fekete hajával meg szürke szemével. (Sirius-Gellert ezután fehérre festi a haját, mint azt láthattuk a filmben).

Telnek az évek, Grindelwald hatalomra tör, remélvén hogy a csatában Voldemort is életét veszti, a halálfalóknak meg megépíti a Nurmengardot, ahol majd megkínozhatja őket, legfőképp Férgfarkat.

Dumbi viszont legyőzi.

Telnek az évek, Dumbledore igazgató lesz a Roxfortban, majd jön egy Sirius Black nevű kissrác. Miután elballag a barátaival együtt, Dumbi szemmel tartja, nehogy esélye legyen az időutazásra. Aztán az Azkabanba kerül, és Dumbledore tudja, hogy ártatlan, de maradjon csak ott, addig se tud időutazgatni. Aztán megszökik a nyavajás, de akkor meg a Grimmauld térre zárja be. Ördögien remek terve azonban meghiúsul, mégis valahogy megoldja.

Aztán Dumbledore rájön, hogy egész idő alatt azt tette, amit Sirius: próbált változtatni a jövön. Bánatában fogott egy üveg nutellát, és sírva kanalazgatta.

2018. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jó volt! :D
2018. máj. 22. 12:37
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika, de továbbra is off:

Priviben megkértek, hogy írjam meg a sztorit (bocsi hogy itt válaszolok), és ha lesz időm, meg energiám akkor megcsinálom:D

Nem baj, ha majd belinkelem ide?


És hogy néhanapján azért on is legyek:

Megnéztem a linkelt emberkéket, de nekem sajnos továbbra sem sikerült megtalálni az igazai Siriust köztük sem:(

Viszont érdekes látni, hogy ki hogyan képzeli el.



A fanartok egyébként hozzám közelebb állnak.


[link]

Nagyon szeretem ezeket a képeket Siriusról (meg a többiekről is), pedig nem szeretem ezt a fajta ábrázolásmódot, és nem is így képzélem el Tapmancsot.

De ezek vakami fantasztikusak.


[link]

Na és ezek olyanok, ahol nagyjából valahogy úgy van megjelenítve, mit a fejemben:D


[link]

És ezeket a fanartokat is imádom róla:)

Bocsánat, hogy megint nem színészek, de kerestem, és nem találtam:(

2018. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez rohadt jó! XD

Ha írnál egy ilzlyen fanfictiont én szívesen elolvasnám. <3

2018. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezen a képen hasonlít legjobban a fejemben élő Siriusra, remélem tudok segíteni:


[link]

2018. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a fanartos linkeket, meg az utolsó Johnny Deppes képet is :) Az utóbbi időben már én is rajzokat nézegettem, mert borítót akarok a történetemhez. Minden más karakterhez van már egy színész vagy valami, de hozzá nem bírtam találni :/ De tök jó ötleteket kaptam itt :)



És a fanfictiont mindenképp olvasni szeretném, úgyhogy majd jöhet a link :)

2018. máj. 25. 21:56
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, akkor te is linkelj majd! Én olvasok mindent, amiben Tekergők vannak:D (még akkor is, ha csak az egyikük)

Ez az utolsó kép amúgy tényleg egész jó.

Azt nem tudom, nekem mikor sikerül megvalósítani ezt az őrült történetet, mert van más is, amivel haladni kéne... De nemsokára nyár, szabadidő, és akkor majd belecsapok a lecsóba!:D

2018. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ben Barnes. Nem valami eredeti, de én hozzá kötöm.
2022. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!