Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez megérné vagy...

Szerintetek ez megérné vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Rendszeres írója vagyok a Wattpadnak és ma támadt egy ötletem. A profilomat felregisztráltatnám az Instagram-ra. Feltölteném az összes könyvemet a részekkel együtt...

2018. máj. 10. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi a kérdés?
2018. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy megérné-e...
2018. máj. 11. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd csináld. Habár én biztos nem olvasnék instán regényt, már az sokat elárul általában egy történetről, hogy melyik rétegnek szánják. Tapasztalataim alapján instán inkább a 11 éves húgom és osztálytársai szoktak ilyen kis klisés és igénytelen sztorikat olvasni.
2018. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól függ milyen témában írsz és milyen közönséget célzol meg vele. Ha tömegirományaid vannak, amik a Wattpad kiskorú korosztályát célozzák, vagyis azokat a kislányokat akik azt hiszik, hogy tudják mi az élet, de igazából nem, a megtekintés és a like érdekli őket, akkor megfelelő közönséget találsz. Amennyiben érdekes, egyedi történetet írsz, figyelsz a helyesírásra, szeretnél fejlődni és jobb lenni, nyitott vagy az olvasók véleményére, akkor felesleges. Ha az utóbbi igaz rád, akkor tedd fel a történeted Merengőre, ott őszinte véleményeket kapsz, amik álltal egyre jobb és jobb leszel.

2018. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. máj. 11. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát
2018. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Evus14 válasza:
Mi a sztorid címe wattpadon, érdekelne...
2018. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok 11 éves, hanem 31! Elég aktívan használom az instát , szóval ha valaki esetleg jól ír, és van neki profilja, tuti követném! ;) Ez is csak reklám! Mindenki ott reklámozza magát, azt nem értem, te miért csak most gondolkodtál el ezen?! :/ Szóval, hajrá-hajrá! :)
2018. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régen több ilyesmi oldal is szeretett volna bekövetni instán... Megnéztem a profiljukat, de igazából nem nagyon értettem, hogy ezt miért szereti bárki is. Mármint, az Instagram nem erre lett kitalálva, rossz rajta olvasni.

Ha még valami egyedi, jó történetről van szó, akkor talán megérné. Viszont a legtöbb ember aki ott publikálja... hát nem a helyesírási hibájukról híres, illetve az ott posztolók többsége 11-12 éves talán. Én sosem olvasnék instán. Nem kényelmes. Egy próbát viszont megér. :D

2018. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, mire jutottál?


Én csatlakoznék az előző válaszolóhoz, az insta tényleg nem erre lett kitalálva. Hosszabb szöveget olvasni nagyon rossz rajta, ha nyúlfarknyiakat raksz fel, az meg gagyinak tűnhet.


Én a helyedben nem ctrl+c ctrl+v-zném a sztorimat, hanem egy olyan instát állítanék össze, ami KIEGÉSZÍTI a történetet. Ehhez viszont neked kell mérlegelned, hogy miben vagy jó és kitalálni egy koncepciót. Pl. rajzolni karaktereket, részleteket a történetedből, polyvore-on outfiteket összerakni nekik, hangulatképeket megosztani (szerzői jogra figyelni!) stb.

2018. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!