Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mennyi otthon az...

Nektek mennyi otthon az olvasott és olvasatlan könyvek aránya?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy gyűjtögetem a könyveket, de csak elenyésző részüket olvasom el. Viszont rengeteg olyan van, amibe belekezdek és valahol a felénél félreteszem.

Most pl. a polcon van 11 olyan könyv, amiben ott a könyvjelző, de ezek közül van, amit tavaly vagy előtte kezdtem el.

És mégse tudok leállni azzal, hogy ne vegyek újakat, aminek megtetszik a története és/vagy a borítója.



2018. máj. 11. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb.

200 olvasott, 200 olvasatlan, 5 félbehagyott.

2018. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
216 olvasott 13olvasatlan 0 abba hagyott
2018. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyatékból hozzám került vagy 400 könyv és mivel képtelen vagyok könyvet kidobdni, így rengeteg az olvasatlan. Ráadásul gyakran járok könyvtárba, kérek tesómtól, anyutól kölcsön könyvet, szóval az olvasottak sokszor nem otthonról kerülnek ki.

És persze van vagy 10-15 félbehagyott is, amikről tudom, hogy sosem fogom végigolvasni, de hátha mégis :D

2018. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan 280 olvasott

70 olvasatlan

3 fêlbehagyott

2018. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!