Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Időfutár...

Mi a véleményetek az Időfutár című könyvről?

Figyelt kérdés

Ki a kedvenc karakteretek? Miért?


Van olyan ismerősötök aki hasonlít valamelyik szereplőre?


Én nem rég olvastam, nagyon tetszett, és az ismerőseim között megtaláltam Bulcsú női megfelelőjét.



2018. máj. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát én már elég rég olvastam, tervezem újra olvasni, mert hatalmas kedvenc!

Kedvenc karaktert most így hirtelen nem is tudok mondani. Hanna néni felejthetetlen, Szabikát is imádom, Tibi mamáját, szégyen de elfelejtettem a nevét (Vali néni?). Aztán Edina jeleneteit is bírom, bár ő nem kedvenc, csak vicces. És persze Sándor bá'.

Meg én Hannát is nagyon bírom. De eskü annyi mindent elfelejtettem... most lesz új rész, fel kell frissítenem az emlékeimet:D

Uuu meg amúgy van az a Charlotte is! Na őt is szeretem.


Hasonló ismerősöm egy fiú volt, aki kicsit Szabikás, ő is olyan pici volt. De amúgy nem mondhatni, hogy vannak hasonló ismerőseim.


Na újraolvasom, és akkor nyilatkozok részletesebben, mert sajnos nagyon megfogyatkoztak az emlékeim:D

2018. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Istar7613 válasza:
77%
Szép vastag.
2018. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött.

Talán Bulcsúval meg Szabikával tudok a leginkább azonosulni, ezért mondjuk ők a kedvenceim. De mint karakterek, szerintem mindegyik szereplő remekül el van találva.

Valóságos párhuzamokon még nem gondolkodtam.

2018. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt jo konyv.

Kedvenc karakterem Wolfi volt. Es hogy miert? Nem tudom,de en olyan aranyosnak talaltam. Rohadt sokat bogtem,amikor meghalt.:(

2019. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!