Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A külföldi wattpadon is olyan...

A külföldi wattpadon is olyan alacsony a színvonal, mint a magyaron? Vagy csak nálunk van tele szutyokkal?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a wattpad történeteinek 99,99%-a olyan, mintha egy részeg 10 éves p*csa írta volna. Az egész oldal ilyen, vagy csak nálunk ilyen elfajzott a helyzet?

#magyar #külföld #Wattpad #alacsony színvonal
2018. máj. 31. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az angol még ennél is rosszabb. Az "írók" többsége 10-13 éves, és valljuk be, mi sem írtunk valami jól ennyi idős korunkban.
2018. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a magyar ilyen, szemezgettem az angolok közül is, ott is ugyanaz van. Ott is sokan blogokat írnak csak meg ugyanazt kismilliószor szintén lemásolják, stb.
2018. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uh, pedig már reménykedtem, hogy talán ott érdemesebb lenne körülnézni. :/
2018. máj. 31. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Attól is függ ki mit értelmez a "szutykon". Nekem például a nagy sikerű After, amiből nyomtatott kiadvány is született a "szutyok" kategóriába tartozik.
2018. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképp nézz körül ott is, sok jó történetet találtam már az angol szekcióban! Az arányok azonban ugyanolyanok, mint magyarul. Annyi a különbség, hogy ott hatványozottan több történet közül válogathatsz az adott zsánerben/témában.
2018. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!